Як зробити запит в систему SIS ?

Як зробити запит в систему SIS ?

Як зробити запит в систему SIS ?

Доступ до наявности особистих даних в системі SIS це законне право кожного, відповідно до ст. 109 Шенгенської Конвенції від 19. 06.1990. Але при цьому, строки розгляду та умови оформлення запиту мають величезну кількість нюансів, які часто впливають на негативний розгляд запиту або відмову у відповіді на запит.
Зробити запит в уповноважені органи будь-якої з країн Шенгенської угоди можливо незалежно від наявності віз і в’їздів в країну запиту. Це можливо завдяки тому, що система даних єдина для всіх країн, з центральною базою в Страсбурзі. При цьому в запиті необхідно дотримуватися особливості законів та вимоги країни адресата.


Правила оформлення запиту, вимоги до документів, мову запиту та терміни його обробки істотно відрізняються у всіх країн.
Відповідь на кожне із запитів уповноважені органи зобов’язані видати протягом обумовленого часу. Відповідь на запит містить інформацію про відсутність або про наявність даних персони, яка зробила запит в систему SIS. У разі наявності таких даних, в запиті буде надана інформація про те ким та коли було внесено запис, з якої причини, а також терміни дії запису.
Оформлення запиту вимагає знань законодавчої бази та особливостей кожної з країн учасниць Шенгенської угоди. У разі правильного оформлення запиту відповідь приходить офіційним листом на адресу відправника, і є документом, який розв’яже Ваші візові проблеми.

55 Responses to “Як зробити запит в систему SIS ?”

 1. ВОЙТКО ТАРАС пишет:

  МЕНЕ ЗАНЕСЛИ В СИСТЕМУ СІС НЕЗНАЮ НА ЯКИЙ ТЕРМІН,НЕЗНАЮ ЧЕРЕЗ СКІЛЬКИ МОЖУ ПОДАВАТИ НА ВІЗУ

  • pavel (admin) пишет:

   Доброго дня Тарас!
   При інкримінуванні Вам проступку або злочину на території Шенгену уповноважені представники влади Вам при винесенні обвинувачення мають дати “папери” в яких і зазначається період Вашого перебування в системі СІС.

 2. Іван пишет:

  Доброго дня, мене внесли в систему SIS в лютому 2011 року, до 11.2013, чи можливо зняти заборону раньше. Я співпрацюю з польською фірмою вже 5 років, і вона може дати пітвердження.

 3. Оля пишет:

  Мені вписали сіс але на це немаю ніяких порушень і не видали ніяких документів як дізнатись інформацію та причину?

 4. Євген пишет:

  Як дізнатись чи е мої данні в SIS, без допомоги адвоката?

 5. Тетяна пишет:

  Доброго дня!
  Скажіть, як зробити запит на видалення даних з інформаційної системи, якщо термін, коли мені було заборонено в’їжджати на територію країн ЄС вже вичерпано, але дані мої в системі фігурують. Що потрібно писати і що може вплинути на вирішення справи в мою користь?

 6. Алік пишет:

  Доброго дня. скажіть будьте добрі як можна дізнатися чи я йе в сіс можна по телефону чи то шось кудась треба писати . а чи йе якийись номер тилифону прикордонойі служби ЕС куда можна подзвонити і запитати чи пропустять через кордон.

  • Роман пишет:

   доброго дня в мене така сама ситуация з сіс як і у вас ви не дізнались ніяких контактів куди звонити????

 7. галина пишет:

  як відправити запит в систему sis?

 8. Алена пишет:

  куди звертатись щоб перевірити чи є мої данні в базі сіс?

 9. Євген пишет:

  21.03.2015 року близько 01 год. 35 хв. перетинаючи кордон між Україною та Республікою Польща на відділі Прикордонної Варти в Медичі, в ході прикордонного контролю виявлено, що я використовував паспорт, в якому були представлені два підроблених штампа Польського прикордонного контролю, як справжні.
  Після цього, працівниками відділу Прикордонної Варти в Медичі мене було затримано, про що було складено відповідний Протокол затримання особи від 21.03.2015 року.
  Як я можу взнати коли мені можна перетина Польський кордон, і чи я занесиний в систему SIS

 10. ТАНЯ пишет:

  ЯК МОЖНА ДІЗНАТИСЬ ЧИ Я Є В СИСТЕМІ СІС, БО ВЖЕ ДРУГА ВІДМОВА У ВІЗІ…

 11. Наталія пишет:

  Доброго дня!
  Скажіть, як зробити запит на видалення даних з інформаційної системи, якщо термін, коли мені було заборонено в’їжджати на територію країн ЄС вже вичерпано, але дані мої в системі фігурують. Що потрібно писати і куди.

  • Андрій пишет:

   Добрий день Наталя , в мене та ж ситуація. Термін за моїми розрахунками вже вийшов, але вони поставили відмову. Може ви вже маєте якусь інформацію про це. Як зробити запит? Дякую.

 12. Олександр пишет:

  куди звертатись щоб перевірити чи є мої данні в базі сіс?

 13. орест пишет:

  ЯК МОЖНА ДІЗНАТИСЬ ЧИ Я Є В СИСТЕМІ СІС, БО ВЖЕ ДРУГА ВІДМОВА У ВІЗІ…

 14. Оксана пишет:

  де ожна взяти зразок листа-запиту щоб дізнатися чи я є в системі sis?

 15. Оксана пишет:

  Добрий день! Мені поставили заборону на вїзд в шенгенську зону 25.12.14р (словаччина) до 2017 року. Але за кордоном не була уже 5 років. Куди мені писати запит в словаччину шоб видалили дані? А з словаччиною не пересікала кордон уже 11 років.

 16. Андрій пишет:

  В мене закінчилась депортація чи можу стати на чергу .. чи потрібно йти ше в якусь службу

 17. Мар'ян пишет:

  Мене занесли в систему sis . Я ніколи не перебував в польщі чи будьякій іншій шенген країні.Причин запису в sis немає. Що мені робити? Як з цим боротись ?

 18. kolya пишет:

  Допоможіть як позбутись депортації і чи неможливо змінити фамілію чи ще щось таке

 19. Марина пишет:

  Доброго дня куди звертатись, щоб дізнатись рішення суду в Польщі! Бо вже майже рік воно не приходить!

 20. Ірина пишет:

  Доброго дня! Як зробити запит на видалення даних чи на наявність їх з інформаційній системі, якщо термін 6 місяців (депортація), коли мені було заборонено в’їжджати на територію Польщі вже вичерпано. Що потрібно писати і куди? дякую

 21. Наталя пишет:

  Доброго дня місяць тому отримала депортацію в Англії скажіть за скільки часу інформація попадає в систему сіс і як її перевірити і чи можна пробувати відкривати шенген візу дякую

 22. Людмила пишет:

  !добрий день.скажіть будь-ласка як визначити час департації якщо паспорт забрали на польському кордоні

 23. Сергій пишет:

  Добрий день. Підкажіть.. В мене була депортація на пів року в 2013 році. Вона закінчилась вже давно, але запис в SIS є досі. Як видалити запис з SIS???

 24. инна пишет:

  Art28 ust1 upt1,7 що означають ці запии в паспорті моєму які зробили прикордрнники польщі

 25. Олена пишет:

  Доброго дня!
  Скажіть будь-ласка, як зробити запит на видалення даних з інформаційної системи.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19