Як зробити запит в систему SIS ?

Як зробити запит в систему SIS ?

Як зробити запит в систему SIS ?

Доступ до наявности особистих даних в системі SIS це законне право кожного, відповідно до ст. 109 Шенгенської Конвенції від 19. 06.1990. Але при цьому, строки розгляду та умови оформлення запиту мають величезну кількість нюансів, які часто впливають на негативний розгляд запиту або відмову у відповіді на запит.
Зробити запит в уповноважені органи будь-якої з країн Шенгенської угоди можливо незалежно від наявності віз і в’їздів в країну запиту. Це можливо завдяки тому, що система даних єдина для всіх країн, з центральною базою в Страсбурзі. При цьому в запиті необхідно дотримуватися особливості законів та вимоги країни адресата.


Правила оформлення запиту, вимоги до документів, мову запиту та терміни його обробки істотно відрізняються у всіх країн.
Відповідь на кожне із запитів уповноважені органи зобов’язані видати протягом обумовленого часу. Відповідь на запит містить інформацію про відсутність або про наявність даних персони, яка зробила запит в систему SIS. У разі наявності таких даних, в запиті буде надана інформація про те ким та коли було внесено запис, з якої причини, а також терміни дії запису.
Оформлення запиту вимагає знань законодавчої бази та особливостей кожної з країн учасниць Шенгенської угоди. У разі правильного оформлення запиту відповідь приходить офіційним листом на адресу відправника, і є документом, який розв’яже Ваші візові проблеми.

170 комментариев to “Як зробити запит в систему SIS ?”

 1. світлана:

  скінчився термін департації республіки Польща терміном 1 рік за порушення терміну перебування. Чи реально отримати візу?

 2. Юлія:

  Скажіть, будь ласка, як подати запит, щоб дізнатися чи є депортація?

 3. Назар:

  Підкажіть будь-ласка ,як подати запит в систему sis,щоб дізнатися термін депортації(в базу внесла Норвегія)

 4. Олена:

  Підскажіть будь ласка, як отримати запит,щоб дізнатися про дату закінчення департації? ( Польща)

 5. Наталья:

  Подавала на карту побиту і отримала відмову,депортацію та заборону в»їзду на 6 місяців.Коментанту Пограничної Служби надіслала листа ще 15,02,2017 з проханням анулювати заборону.Як дізнатися,чи заборону знято,для подальшого подання на отримання візи?

 6. Людмила:

  Пітскажіть будь- ласка як отримати запит, щоб дізнатись коли закінчується департація?

 7. Людмила:

  Доброго дня. Будучи в Польші я порсрочила шенген візу на 28 днів, отрималаштраф в 100 злот і департацію на 6 місяців, і занесли в базу SIS.
  Чи зможу після закінчення департації відкривати візу до других держав Шенген зони???дякую

 8. олег:

  Підкажіть як взнати на який термін мене внесли в базу SIS країна Італія.

 9. іванна:

  Просрочила візу в країну норвегія 1рік.занесена в системуSIS.подавала на візу в польщу 2рази відмовили.як взнати на скільки?вже минуло 2 роки

 10. Василь:

  Доброго дня в мене досить проблематична справа , мене депертована і занесено в sis на 3 роки через кримінальне порушення,мене затримано в 2014 році з підробленим запрошенням, і відпустили сказали що буде суд і мене по інформують ,я після того відкрив рочу візу на рік і весь час був в польщі при виізді мене затримали і дали депорт через не сплату кари 1200зл яку дали мегі без мого відома по якімсь часі суд переслав жо вітділу не бажаних sis і так мені дали депорт на 3 роки і занесли в список звісно я сплатив шраф і мені було сказано з суду що по вплаті вони вишлють листа до вітділу але знаючи польске право і ставлення до таких ситуацій такий лист іде з любліна до Варшави місяць . після цього всього я повинен був написати листа да вітділу не бажаних але не було в мене можливості хто це мфг зробити тоді я змінив прізвище і відкрив візу на польщу і поіхав знову відбув візу пізніше ще одну на рік і привиізді знову депрорт хоч не іздив на ту границю не знаю як вони мене вичеслили бо мав ще старий паспорт. але тепер ситуація набагато гірша пройшов місяць жодних іфонрмацій по моій справі я не отримав адреса всі дав вірні в польщі на мене чикає моя дружина яка є на 8 місяці вагітності народжувати буде там. сам незнаю як і що зробити щоб розвязати ці проблеми і повернутися до дружини буду вдячний за допомогу також готовий за допомогу платити

 11. Вячеслав:

  Підскажіть будь ласка, як отримати запит,щоб дізнатися про дату закінчення департації? ( Польща)

 12. Ірина:

  Отримала депортацію на Польському кордоні на 1 рік, коли поверталась в Україну у 2015.
  Чи будуть проблеми, найближчим часом при перетині кордону по біометричному паспорті?

 13. Лена:

  Здраствуйте.скажите у меня была депортация словацкая на 1 год.но она закончилась 27 мая 2017 года.можна мне ехать в чехию по биометрическом паспорте.

 14. Наталія:

  Як зробити запит на перевірку в системі SIS Польща.

 15. Сергій:

  Звертайтесь з запитом в країну яка внесла в SIS, i отримаете стосовно себе офіційного листа, з інформаціею про Вас, вони не мають права не відповіжати, особисто давав запит, і на здивування отримав прожовж місяця відповідь з печатками та підписами!

 16. Наталія:

  Де взяти бланк оформлення заявки в системі SIS?

 17. Любомир:

  Добрий день.Підскажіть будь-ласка як подати запит в програму (сис).Італія.Де взяти бланк для оформлення заявки.Дякую.

 18. Марина:

  Занесена в сіс Чехією, як дізнатися на скільки часу чи можливо оскаржити?

 19. Оксана:

  Добрий день.Депортація з чехії на рік..як дізнатися коли закінчиться термін ..Дякую.

 20. Яніна:

  Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, як подати запит, щоб дізнатися чи є депортація з Польщі, за що, і на який термін? Як зробити запит на перевірку в системі SIS Польща?
  Майже три роки назад на кордоні повернули, поставили «небажений гість», сказали що на три роки, ніяких документів не надали. Хочу дізнатись про свою ситуацію, взнати чи є штрафи, чи можна їх розбити, сплачувати частинами і паралельно їздити до Польщі.Дякую.

 21. Олена:

  Добрий день.занесена в сіс в Бельгії. Як знати термін на скільки часу ? Дякую

 22. Тарас:

  Скажіть будь ласка,закінчилася депортація, як взнати чи знятий з системи SIS- польща!?

  • Ольга:

   Доброго дня. Допомагаємо вирішувати всі питання, пов»язані з депортаціями, системою SIS. Звертайтеся за телефонами, вказаними у закладці «Освіта в Польщі»

 23. Роман:

  Добрий день. Я внесений в sis (Німеччина) на початку 2013. На скільки часу депортація? Дякую

  • Ольга:

   Доброго дня. Для прояснення Вашої ситуації потрібно подавати запит у відповідні органи. Ми професійно цим займаємося, допомагаємо знімати із системи SIS. Звертайтеся за телефонами, вказаними у закладці «Освіта в Польщі».

 24. Вагид:

  Як дизнатись чи е депортация в Румунию

 25. Дмитро:

  В мене така проьлема польша щанесла мене в базу сіс, олразу кажу що я жодного разу не був в полші, ппавопорушень не було. Була тільки віза полська в 2015 році категоріі д. Потпібна допомога в подачі запиту щоб вияснити причину

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19