Як зробити запит в систему SIS ?

Як зробити запит в систему SIS ?

Як зробити запит в систему SIS ?

Доступ до наявности особистих даних в системі SIS це законне право кожного, відповідно до ст. 109 Шенгенської Конвенції від 19. 06.1990. Але при цьому, строки розгляду та умови оформлення запиту мають величезну кількість нюансів, які часто впливають на негативний розгляд запиту або відмову у відповіді на запит.
Зробити запит в уповноважені органи будь-якої з країн Шенгенської угоди можливо незалежно від наявності віз і в’їздів в країну запиту. Це можливо завдяки тому, що система даних єдина для всіх країн, з центральною базою в Страсбурзі. При цьому в запиті необхідно дотримуватися особливості законів та вимоги країни адресата.


Правила оформлення запиту, вимоги до документів, мову запиту та терміни його обробки істотно відрізняються у всіх країн.
Відповідь на кожне із запитів уповноважені органи зобов’язані видати протягом обумовленого часу. Відповідь на запит містить інформацію про відсутність або про наявність даних персони, яка зробила запит в систему SIS. У разі наявності таких даних, в запиті буде надана інформація про те ким та коли було внесено запис, з якої причини, а також терміни дії запису.
Оформлення запиту вимагає знань законодавчої бази та особливостей кожної з країн учасниць Шенгенської угоди. У разі правильного оформлення запиту відповідь приходить офіційним листом на адресу відправника, і є документом, який розв’яже Ваші візові проблеми.

170 комментариев to “Як зробити запит в систему SIS ?”

 1. оля:

  Скажіть будь ласка як дізнатись,чи відмінили мені депортацію?

 2. Ruslan:

  Скажіть будь ласка як дізнатись,чи відмінили мені депортацію?

  • Руслан:

   Як дизнатись Чи е я в базе сис….

   • Катя:

    Доброго дня.Була занесена в базу сiс ,так як працювала в Голандии на фальшивих документах був суд и так як я мала польську робочу визу то вони сказали ,що я можу ихати працювати в Польшу, и дали два роки заказ визду в Голандию.Чи не буде в мене проблем при виизди з Польши на Украину?

 3. оксана:

  Як можна дізнатис. коли в мене закінчилась депортація

 4. Артур:

  Скажіть будь ласка як взнати чи є скасовано заказ в’їзду в мене є рішення що скасовано а вот чи на кордоні випустять не знаю?хочу робити нову візу і вот незнаю щоб не дали відмову

 5. Микола:

  Добрий день.Підскажіть будь ласка як дізнатися чи закінчилася депортація до Чехії?

 6. Олена:

  Вам всім потрібно написати на один адрес рекомендованим листом, відповідь 10—25 днів

 7. Олена:

  Тоді вам прийде відповідь і ви будете бачити в листі чи ви є в програмі чи ні

 8. леся:

  Як зробити запит на перевірку в системі SIS Польща

 9. Nazar:

  Добрий день.Підскажіть будь ласка як дізнатися чи закінчилася депортація до Чехії?

 10. Дмитро:

  Якшо э в базі sis а в паспорті ні чого. Чи можу я полетіьи до европейської коаїнт яка не є в шенгені Норвегія або Швейцарія?

 11. Сергій:

  Доброго дня!Допоможіть будь ласка розібратися.Приїхав з Польщі 21.06.2017 року,купляю запрошення від воєводи-відмова(не підтверджена мета),беру друге запрошення-відмова(підроблені документи).Подаю третій раз по звичайному запрошенню піврічному-відмова по пунктах 1,2-занесений в базу сіс.Їду на особисту зустріч з консулом-він підтверджує все але коментувати щось відмовляється,лише те,що то польська сторона занесла в базу.Питання-за що ,про що і нащо.В паспорті лише штампи про відмови,вчасний перетин кордону та ніякого криміналу чи порушень закону.Що робити і куди звертатись-не розумію,термінів так званої депортації я не знаю.Підскажіть куди писати і дзвонити.

  • Любомир:

   В мене та сама ситуація

   • Андрій:

    В мене така сама ситуація, напишіть ваш номер телефону, хочу поговорити про вирішення цієї проблеми

  • Святослав:

   Всі хто хоче дізнатись доки діє заборона в’їзду необхідно дивитись в рішенні про заборону в’їзду. Якщо про заборону немає, а є лише відмова у в’їзді потрібно писати в SIS, щоб дізнатись причину.

   Сергій та Любомир, скоріш за все вас внесли в SIS, оскільки вважали, що ви надаєте підроблені запрошення з метою отримання візи (тобто вчиняли начебто шахрайські дії). Вам необхідно подати запит в SIS. Вони є трьох видів, для отримання інформації, для спростування інформації та для видалення інформації з SIS. Щоб точно дізнатись ситуацію можна для початку написати перший і тоді на основі цієї інформації спростовувати дані і видаляти їх. Якщо немає рішення про заборону вам в’їзду до Польщі з конкретним терміном, а є лише рішення про відмову у в’їзді, то вас не впустять до Польщі доки не забрати інформації з SIS або доки вони самі не видалять, а це може бути не скоро або взагалі не відбутись.

  • Andrii:

   В мене таке ж проблема, хто стикався з цим і вирішив, під скажіть що робити, буду дуже вдячний…

 12. василь:

  як дізнатися на скільки депортація в системі сіс в польщі вже рівно рік минув як мені вдарили.

 13. Ігор:

  Добро дня підскажіть будь ласка чи можуть дати депорт без твого відому і не давши при цьому жодного документу чи пояснення???

 14. Ігор:

  Мені дали у чехії виїздну візу чи могли дати плюс депорт без мого відому без жодного документу

 15. Микола:

  Як узнати наскільки заборонений в’їзд у шенген зону

 16. Денис:

  Як взнати чи скасували видвореня

 17. Оксана:

  Як зробити запит в sisi щоб дізнатися чи не скасовано воєводу?

 18. Богдан:

  Добрий день можете мені допомогти в мене після двох вітказів воєвуди дали мені сіс як узнати

  • Андрій:

   І в мене така ситуація, наскільки могли заборонити в’їзд? Допоможіть

 19. Богдан:

  Немав порушень ніяких

 20. Людмила:

  Здравствуйте! Скажите пожалуйста, есть ли специальная форма или на какой электронный адрес SIS подать свои данные по поводу возможной депортации на Шенгенскую зону? Или возможно узнать самостоятельно в Консульстве Польши в Киеве? Заранее благодарна за ответ!

 21. Алла:

  Доброго дня як дізнатись чи можу перетнути кордон?

 22. Михаил::

  Скажіть будьласка я зробив собі візу у чехію, і поїхав туди,просидів там три неділі. Та фірма на яку мені дали пакет невідповідала, додому прийшов лист що мені зрушили візу, узвязку з тим що дані були недостовірні. КОли проїзжав через словацький кордон то запитували що я там накоїв,що мене внесли в прогаму sis. І ще додав що я непоїду більше закордон поки не розвяжу ці питання у консульстві,але несказав на скільки мене туди в несли і за які заслуги. Я поїхав напряму в Львів в Консульство,тому що дозвонитися або домовитись за прийом практично неможливо дозвонитися.Підскажіть будьласка Як можна якось дізнатися наскільки в мене заборона ,куди ця заборона і як її зняти.

 23. Василь:

  Доброго дня. Як мені взнати чи маю я право вїхати в Іралнію, маючи депортацію в Німеччині. Дякую

 24. Ruslan:

  Доброго дня!
  Прохання допомогти,був внесиний в систему сіс пройшов термін,чи можу вже їхати в Шенген зону,чи потрібно подавати заявку на зняття?(кажуть що автоматично неможливо якщо навіть термін вийшов) куди можна подати ?Буду дуже вдячний за відповідь!

  • Андрій:

   Доброго дня! Напішіть свій номер, в мене така сама ситуація хотів порадитися

 25. Алевтина:

  В базі даних шенгена,внесла Чехія,на один рік,за фальшиві документи,купила пакет на чеську робочу візу,дали відмову.куда писати прохання щоб скасувати рішення.напишь свій номер для консультацій

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19