Як зробити запит в систему SIS ?

Як зробити запит в систему SIS ?

Як зробити запит в систему SIS ?

Доступ до наявности особистих даних в системі SIS це законне право кожного, відповідно до ст. 109 Шенгенської Конвенції від 19. 06.1990. Але при цьому, строки розгляду та умови оформлення запиту мають величезну кількість нюансів, які часто впливають на негативний розгляд запиту або відмову у відповіді на запит.
Зробити запит в уповноважені органи будь-якої з країн Шенгенської угоди можливо незалежно від наявності віз і в’їздів в країну запиту. Це можливо завдяки тому, що система даних єдина для всіх країн, з центральною базою в Страсбурзі. При цьому в запиті необхідно дотримуватися особливості законів та вимоги країни адресата.


Правила оформлення запиту, вимоги до документів, мову запиту та терміни його обробки істотно відрізняються у всіх країн.
Відповідь на кожне із запитів уповноважені органи зобов’язані видати протягом обумовленого часу. Відповідь на запит містить інформацію про відсутність або про наявність даних персони, яка зробила запит в систему SIS. У разі наявності таких даних, в запиті буде надана інформація про те ким та коли було внесено запис, з якої причини, а також терміни дії запису.
Оформлення запиту вимагає знань законодавчої бази та особливостей кожної з країн учасниць Шенгенської угоди. У разі правильного оформлення запиту відповідь приходить офіційним листом на адресу відправника, і є документом, який розв’яже Ваші візові проблеми.

33 Коментарів до “Як зробити запит в систему SIS ?”

 1. світлана пишет:

  скінчився термін департації республіки Польща терміном 1 рік за порушення терміну перебування. Чи реально отримати візу?

 2. Юлія пишет:

  Скажіть, будь ласка, як подати запит, щоб дізнатися чи є депортація?

 3. Назар пишет:

  Підкажіть будь-ласка ,як подати запит в систему sis,щоб дізнатися термін депортації(в базу внесла Норвегія)

 4. Олена пишет:

  Підскажіть будь ласка, як отримати запит,щоб дізнатися про дату закінчення департації? ( Польща)

Залишити коментар:

Яндекс.Метрика
3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19