Як зробити запит в систему SIS ?

Як зробити запит в систему SIS ?

Як зробити запит в систему SIS ?

Доступ до наявности особистих даних в системі SIS це законне право кожного, відповідно до ст. 109 Шенгенської Конвенції від 19. 06.1990. Але при цьому, строки розгляду та умови оформлення запиту мають величезну кількість нюансів, які часто впливають на негативний розгляд запиту або відмову у відповіді на запит.
Зробити запит в уповноважені органи будь-якої з країн Шенгенської угоди можливо незалежно від наявності віз і в’їздів в країну запиту. Це можливо завдяки тому, що система даних єдина для всіх країн, з центральною базою в Страсбурзі. При цьому в запиті необхідно дотримуватися особливості законів та вимоги країни адресата.


Правила оформлення запиту, вимоги до документів, мову запиту та терміни його обробки істотно відрізняються у всіх країн.
Відповідь на кожне із запитів уповноважені органи зобов’язані видати протягом обумовленого часу. Відповідь на запит містить інформацію про відсутність або про наявність даних персони, яка зробила запит в систему SIS. У разі наявності таких даних, в запиті буде надана інформація про те ким та коли було внесено запис, з якої причини, а також терміни дії запису.
Оформлення запиту вимагає знань законодавчої бази та особливостей кожної з країн учасниць Шенгенської угоди. У разі правильного оформлення запиту відповідь приходить офіційним листом на адресу відправника, і є документом, який розв’яже Ваші візові проблеми.

69 комментариев to “Як зробити запит в систему SIS ?”

 1. оля:

  Скажіть будь ласка як дізнатись,чи відмінили мені депортацію?

 2. Ruslan:

  Скажіть будь ласка як дізнатись,чи відмінили мені депортацію?

 3. оксана:

  Як можна дізнатис. коли в мене закінчилась депортація

 4. Артур:

  Скажіть будь ласка як взнати чи є скасовано заказ в’їзду в мене є рішення що скасовано а вот чи на кордоні випустять не знаю?хочу робити нову візу і вот незнаю щоб не дали відмову

 5. Микола:

  Добрий день.Підскажіть будь ласка як дізнатися чи закінчилася депортація до Чехії?

 6. Олена:

  Вам всім потрібно написати на один адрес рекомендованим листом, відповідь 10—25 днів

 7. Олена:

  Тоді вам прийде відповідь і ви будете бачити в листі чи ви є в програмі чи ні

 8. леся:

  Як зробити запит на перевірку в системі SIS Польща

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19