Як зробити запит в систему SIS ?

Як зробити запит в систему SIS ?

Як зробити запит в систему SIS ?

Доступ до наявности особистих даних в системі SIS це законне право кожного, відповідно до ст. 109 Шенгенської Конвенції від 19. 06.1990. Але при цьому, строки розгляду та умови оформлення запиту мають величезну кількість нюансів, які часто впливають на негативний розгляд запиту або відмову у відповіді на запит.
Зробити запит в уповноважені органи будь-якої з країн Шенгенської угоди можливо незалежно від наявності віз і в’їздів в країну запиту. Це можливо завдяки тому, що система даних єдина для всіх країн, з центральною базою в Страсбурзі. При цьому в запиті необхідно дотримуватися особливості законів та вимоги країни адресата.


Правила оформлення запиту, вимоги до документів, мову запиту та терміни його обробки істотно відрізняються у всіх країн.
Відповідь на кожне із запитів уповноважені органи зобов’язані видати протягом обумовленого часу. Відповідь на запит містить інформацію про відсутність або про наявність даних персони, яка зробила запит в систему SIS. У разі наявності таких даних, в запиті буде надана інформація про те ким та коли було внесено запис, з якої причини, а також терміни дії запису.
Оформлення запиту вимагає знань законодавчої бази та особливостей кожної з країн учасниць Шенгенської угоди. У разі правильного оформлення запиту відповідь приходить офіційним листом на адресу відправника, і є документом, який розв’яже Ваші візові проблеми.

98 комментариев to “Як зробити запит в систему SIS ?”

 1. Павло:

  Доброго дня.Мені дали депортацію.Чи можна дізнатися за що,і на який термін?

 2. Сергій:

  Добрий день, в мене було занесення у системи СІС з італіі, маю точніше взнав свій номер у системі, як мені знати що моі данні були видалені з системи, буду вдячний за любу допомогу

 3. Галя:

  Доброго дня як можна дізнатися чи стоїть депортація якщо в паспорті немає нічого і на скільки часк.Буду дуже вдячна за підсумку

 4. Оксана:

  Доброго дня як можна дізнатися чи стоїть депортація і на який термін.пробували робити робочу візу на Чехію і нам прийшов відказ. сьогодні на кордоні дізналися що в нас депортація. Дякую гарно заздалегідь.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19