Суспільна Академія Наук

Суспільна Академія Наук

Суспільна Академія Наук

Суспільна Академія Наук заснована у 1994 році, перша назва вузу – Університет Підприємництва та Управління. Академія SAN — це один з найбільших у Польщі учбових закладів із титулом Академії , який займає провідне місце у рейтинзі кращих університетів Польщі. Вуз має багаточисельні титули та звання , серед яких Лідер Нових Технологій, Менеджер Року, сертифікат Якісна Школа.

Академія охоплює своєю діяльністю всю територію Польщі, її філії знаходяться у Варшаві, Кракові, Лодзі, та ін. (Радимо звернути увагу на те, що навчання у філіях дешевше, ніж у Центральному осередку Варшави). В освітніх пропозиціях вищого учбового закладу – бакалаврські, інженерні та магістерські програми, докторантура, МВА та післядипломне підвищення кваліфікації. Дуже гарним додатком є наявність багаточисельних курсів та семінарів під час навчання, а також Бюро Кар`єр для випускників. З 2006 року вуз має право присвоювати ступінь доктора економічних наук.

Завдяки тісній співпраці Суспільної Академії Наук з американським університетом Clark Unewersity, ( один із найстаріших та найповажніших університетів США), та французьким MOD’SPE Paris  студенти вузу можуть отримувати не лише польський диплом, але й диплом американського чи французького зразку!

Є ще один мало кому відомий факт про Академію – це некомерційний вуз, тому і ціна навчання прийнятна, і всі надлишки коштів вкладаються у розвиток самого вузу.

Широка система стипендій, а також студентські кредити та можливість платити помісячно , значно полегшують процес навчання.

Розгалужена інфраструктура для навчання, відпочинку та занять спортом – 3 просторових актових зали, професійні теле- та радіо-студія, 6 комп`ютерних лабораторій, спортзал, буфет .

Академія організовує курси польської мови для іноземних студентів: інтенсивний курс перед початком навчання, двічі на тиждень на протязі академічного року. Програма розширена ще й за рахунок додаткових занять з англійської мови, заняття проводяться висококваліфікованими викладачами факультету англійської філології.

Спеціальності на бакалавраті – логістика, менеджмент, англійська філологія, культурознавство, національні безпека та інформатика. Магістратура – інформатика, англійська філологія та менеджмент.

Ціна навчання у Варшаві: (за семестр)
Адміністрація 2200 zł
Педагогіка, управління 2200 zł
Фінанси та логістика 2350 zł
журналістика та комунікації, філологія англійська 2450 zł
інформатика 2950 zł
психологія 3750 zł

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19