Спортивний ліцей Alms у Любліні

Вже декілька років у польському спортивному ліцеї ALMS Любліна все підготовлено для того, щоб приймати на навчання іноземних, в тому числі українських абітурієнтів.

Спортивний ліцей Alms у Любліні

Спортивний ліцей Alms у Любліні

Навчання у спортивному ліцеї безкоштовне для іноземців, протягом 3 років. Проводиться набір після закінчення 9 класів.

Особливістю цього ліцею є (поряд із доступним викладанням загальних предметів 10-11 класу повної середньої освіти) його спортивна орієнтація – не менше 16 годин на тиждень – це спортивні заняття, кожен може обрати собі заняття до душі – баскетбол, футбол, волейбол, велоспорт, теніс, бадмінтон, бойові мистецтва і навіть класичний та сучасний танець!

Інноваційним є у молодому ліцеї викладання спортивної психології, основ здоров»я , а також спеціально розроблене для дітей спортивне харчування. Тренування проводяться на основі індивідуальних авторських програм спортивної підготовки, у відповідності до віку, можливостей дітей.

До речі, транспорт до місць тренувань, спортивний одяг, інвентар та підручники учні ліцею отримують безкоштовно, оплачується лише проживання в сучасному гуртожитку. Вартість 3-разового харчування та проживання на місяць приблизно 150 євро на місяць.

З питань вступу до ліцею у Любліні звертайтеся за телефонами, вказаними у закладці «Освіта в Польщі»

3 комментария to “Спортивний ліцей Alms у Любліні”

  1. Світлана:

    Отримала відмову у вїзді до РП за несплату кари, яку виніс суд. Кпру сплатила і два місяцв тому направила в уряд іноземців Варшава всі необхідні документи з метою скпсувпння відмови вїзду та видалення з системи інформаційної. Домі немає відповіді. Як дізнатися чи знято і чи видалено з інформаційної системи?

  2. Юлія:

    Як потрапити в ліцей?

  3. Volodia:

    Які спортивні спеціальності є того ліцею??

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19