Посольство Польщі в Білорусії з 29 січня 2015 вводить біометричні візи

Тепер охочі отримати шенгенську візу повинні будуть з’явитися в посольство особисто, щоб здати відбитки пальців

Біометричні візи в Білорусії

Біометричні візи в Білорусії

Посольство Польщі в Білорусії почне видавати біометричні візи вже з 29 січня 2015 року, повідомляє прес-центр посольства Польщі в Мінську.

За новими правилами, для отримання шенгенської візи необхідно буде здати відбитки пальців з обох рук. «Здавати відбитки пальців кожного разу при подачі документів не потрібно буде. Відбитки будуть зніматися один раз в 59 місяців », пояснила Ганна ДЕРСЬКИЙ.

Прес-секретар посольства також звернула увагу, що з введенням біометричних віз бажаючі отримати шенген повинні будуть з’явитися в посольство особисто. «Кожен повинен буде особисто здати відбитки пальців в консульському відділі. При цьому не важливо, чи здаються документи через турфірму або самостійно », — сказала вона.

У дітей у віці до 12 років відбитки пальців зніматися не будуть.

Крім того, зараз опрацьовується питання про відкриття в 2015 році в Білорусі польських візових центрів. Анна ДЕРСЬКИЙ зазначила, що найактуальніша інформація, що стосується процесу видачі віз, буде представлена на сайті посольства Польщі в Білорусії.

One Response to “Посольство Польщі в Білорусії з 29 січня 2015 вводить біометричні візи”

  1. Маряна:

    Доброго дня! Як записатись на чергу на карту поляка? По телефоні вже більше 6-ти місяців не можу записатись, а тепер кажуть, що є електронна черга. Де її знайти?

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19