Автобуси «Ікарус» у Варшаві

Автобуси «Ікарус» у Варшаві

Автобуси «Ікарус» у Варшаві

Перші автобуси «Ікарус» з’явилися у Варшаві на початку 60-х років, провівши в свій час революцію в міських перевезеннях пасажирів та завоювавши любов до себе жителів Варшави. Але пройшло багато часу, і сьогодні ці автобуси продовжують курсувати в місті в нічний час, а також годинах пік.

У наш час «Ікаруси» двадцятого століття вже не можуть скласти конкуренцію сучасним комфортабельним автобусам з хорошою ергономікою: зручними низькими сходинками на рівні тротуару, обігрівом, візуальними електронними засобами оповіщення та іншим. Через що, багато жителів столиці, особливо похилого віку, іноді просто не бажають їхати в таких автобусах, і часто пропускаючи їх, чекають приїзду більш нових.

Але де багато людей, завжди є винятки та різні думки про доцільність використання в міських маршрутах застарілої, на перший погляд, техніки. Противники думки про не комфортабельності варшавських «Ікарусів» вважають, що у зв’язку з їх конструктивною особливістю, вони можуть вмістити набагато більше людей, відповідно перевезти більше корисного вантажу, ніж нові автобуси з низьким кліренсом. Не маловажним моментом є і зменшене в два рази кількість споживаного палива в порівнянні із сучасними конкурентами. А для деяких, «Ікарус» ще й автобус з «душею», який просто навіває приємні спогади з дитинства.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19