Візовий коридор

Візовий коридор

Візовий коридор

У багаторазових віз існує таке поняття, як візовий коридор. Візовий коридор, в загальному розумінні, це термін протягом якого може бути «погашена» віза. До прикладу, якщо у Вас віза з терміном перебування в один місяць, але візовим коридором в 3 місяці — Ви можете в’їхати в країну перебування в будь-який зручний час у межах візового коридору, але загальний час перебування в країні не може перевищувати одного місяця.

Для багаторазових віз, виданих в Шенгенську зону, термін візи зазвичай вважається з візового коридору. Приміром піврічні візи (6 місяців) мають фактичний максимальний термін перебування в країні 3 місяці (90 днів).

Річні візи так само мають максимальний термін перебування в межах будь-яких 6-ти місяців не більше 90 днів, тобто фактично, отримуючи річну візу, ви отримуєте візу в вдвічі менший термін, а річний термін дії — це коридор, в перебігу якого дозволений багаторазовий в’їзд в Шенгенську зону.

 

 

11 комментариев to “Візовий коридор”

 1. Якщо ви не використали всі дні перебування по національній робочій візі, то можна відкрити візу на залишок днів – шенген (до 90 днів) або національну. Також, скористатись невикористаними днями, можна просити повну 180-дневну візу раніше.
  В даному випадку дата з якої можна просити візу вираховується так:
  Дата першого в’їзду через рік мінус дні які залишились…це правда???

 2. thanks, very first I got losing in coaching of 2, after that it is quite simple alternatively while i read the three or more guidance, excellent thanks!

 3. Назар:

  Добрий день,якщо у мене віза на рік а коридор на 90 днів відкрито,і я просрочив коридор на місяць, але вертався літаком і мені поставили печатку виізду і все,цей паспорт і віза ще рахується дійсна ,чи його можна вже викинути???

 4. Тарас:

  Добрий день чи може буди віза без коридору

 5. Іванна:

  доброго дня, якщо в мене віза 180/360 і я її відкрила ще в вересні, а у запрошенні в мене коридор з листопада до лютого, чи зможу я з
  листопада до лютого перетнути кордон, чи потрібно чекати аж до лютого?

 6. Марія:

  Доброго дня. Мала піврічну робочу візу з 7 червня по 20 листопада 2017р. Чи можу я поїхати на роботу до Польші на 3 місяці по біометричному паспорту з 10 січня 2018р.? Які потрібні документи для перетину кордону по біометричному паспорту?

 7. Галина:

  Доброго дня.Мала відкриту національну візу на 180 днів з 15.01.2017 до 14.01.2018,перший раз в’їхала до Польщі 14.09.2017.Залишилось менше як 90 невикористаних днів.Коли і яку візу я можу відкрити наступну візу?Дякую.

 8. Богдан:

  Цікавить таке питання чи є зараз коридори на польську візу я зараз маю візу яку ще робив у 2017 році закінчується в лютому чи можу одразу відкрити іншу візу щоб нечикати коридора

 9. марія:

  Чи є коридор на робочу візу виїзд був 17червня?

 10. Аня:

  Доброго дня.Маю штамп в паспорті про очікування на карту тим.побиту.Віза закінчилась 03.03.18. Знаю, що дні вже рахуються.В кінці травня хочу поїхати до родичів в Італію.Як краще мені це зробити?. Відкрити в Україні шенгенвізу і приїхати в Польщу скажімо на місяць. А в травні знову до України і назад в Польщу. І тоді зможу поїхати в Італію і чекати в Польщі до «перемоги карту побиту (попросивши дні перебування шенгенвізи)?

 11. Людмила:

  Доброго дня.Віза піврічна була відкрита робоча з31.06 по15.11.18.По візі працювала до11.07.18. 12.07.18повернулась на Україну,25.07.18.фірма повідомила що запрошення анулювали. Коли я можу їхати по біометрії в Польщу на працю і щоб оформитись офіційно.Дякую

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19