Край тисячі озер

Мазурські озера

Мазурські озера

Вармія та Мазури не даремно називаються Краєм Тисячі Озер. Тутешня природа воістину унікальна і чарівна. Величезні рівнини, порослі зеленню пагорби, прекрасні річки і озера, об’єднані в неосяжну водну мережу. Післяльодовикові камені та пагорби, густі дрімучі ліси і величезні простори, що простяглися між поселеннями.

Крім природних красот, туристів сюди приваблюють пам’ятки старовини, що залишилися ще з язичницьких часів. Кургани, вік яких налічує більше двох з половиною тисяч років, капища язичницьких богів, загадкові вівтарі і «кам’яні баби». Також тут багато пам’яток архітектури різних епох і стилів, таких як готика, бароко або романтизм. Відвідавши Борецьку пущу, можна побачити зубрів в природному середовищі існування. Не можна обійти увагою і сакральні споруди, оборонні споруди і прекрасні заповідники.

Влітку можна здійснити захоплюючі екскурсії по цим дивовижним землям, помилуватися на природу та відвідати стародавні поселення і міста. Для відпочинку можна зняти будиночок або розташуватися в дорогому готелі, а можна вибрати щось скромнше, типу кемпінгу або кімнати в приватному будинку.

Взимку ж ці місця видозмінюються. За місцевими озерам можна кататися на ковзанах або буєрах, кататися на санках з пагорбів, купатися в ополонці. У лісі можна навіть побачити вовків або рись.

One Response to “Край тисячі озер”

  1. […] – відоме ім’я в туріндустрії польської держави. Мазурське поозер’я являє собою озерне плато між річками Вісла та Німан, […]

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19