Навчання в польських технікумах

Середня спеціальна освіта в Польщі на базі 9-10 класу є безкоштовною для українців, тому абітурієнтів з України цікавить питання: як же можна поступити до польського технікуму та що для цього необхідно.

Навчання в польських технікумах

Навчання в польських технікумах

Насправді, все не так важко. Перше, що необхідно зробити – обрати спеціальність, яка б була цікава Вашій дитині, звичайно ж, перспективна, щоб можна було потім отримати достойну та гарно оплачувану роботу.

По-друге, обрати технікум, де є всі умови для навчання іноземців – програми, адаптовані до іноземців, гуртожитки (обов’язково), пристосовані для догляду за неповнолітніми дітьми — тобто з охороною, опікунами та харчуванням (адже більшість 15-17 літніх підлітків ще не вміють готувати), прийнятною ціною на гуртожиток – середня вартість проживання від 100 злотих на місяць (плата доволі символічна, для порівняння – ціна проживання гуртожитку будь-якого польського університету буде коштувати від 450 злотих на місяць, і вище).

По-третє – вивчайте інтенсивно польську мову, адже це основний критерій, по якому буде проходити співбесіда в будь-якому польському технікумі. Тому потрібно навчатися читати, писати та розмовляти польською, і «халява» тут не пройде! Звичайно, викладачі розуміють, що українці не володіють мовою досконало, але елементарні навички та вміння обов’язкові при вступі.

По-четверте, оцінки в атестаті не майорять двійками, звичайно. Середній прохідний бал – не нижче 8, можливо, й вище ( об’активно – технікуми можуть приймати на навчання із нижчими оцінками, але тут все індивідуально.)

Звичайно, враховуйте той факт, що відповідальність, яку несуть польські технікуми за дітей-іноземців, тобто українців, при тому ще й неповнолітніх – величезна, тому кількість коледжів та технікумів, які приймають на навчання українців не така й велика, обирати доводиться серед 10-15 технікумів по усій Польщі, але навчання в них того варті!

Ми – польська компанія з центральним офісом у Варшаві, співпрацюємо з польськими технікумами, пропонуємо допомогу при вступі! Ціна наших послуг при вступі – 590 євро, тобто найдешевша по Україні! Ми Реально супроводжуємо дітей протягом першого року навчання!

Для більш детальної інформації звертайтеся за телефонами представника в Україні.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19