Університет Менеджменту у Варшаві

Створений у 1995 році, Університет Менеджменту у Варшаві (пол. Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie) давно полюбився студентам та не один рік є прикладом для інших у інноваційних методах викладання та розвитку. Велика перевага вузу – прийнятна ціна (біля 1000- 1100 євро на рік), що ніяк не впливає на якість навчання!

Університет Менеджменту у Варшаві

Університет Менеджменту у Варшаві

Відрізняється Університет Менеджменту від більшості польських вузів тим, що з 2003 року він відноситься до Системи Британської акредитації ВТЕС, дипломи якої визнані в більшості країн.

WSM спеціалізується на отриманні дипломів по спеціальностям адміністрації, права, інформатики, національної безпеки, управління та інженерної продукції, міжнародних відносин, психології, європеїстики, політології, педагогіки. Є можливість навчатися англійською мовою, факультет – Управління , ціна навчання – 1700 євро на рік. Реєстраційний внесок у вузу (за розгляд документів)- 350 злотих на усі спеціальності.

Кращі студенти приймають участь у міжнародних науково-практичних семінарах та конференціях. У вузі функціонує Бюро Кар’єр, що має доступ до бази ринку робіт по основним профілям вузу, тому всі бажаючі можуть отримати додатковий заробіток.

Для своїх студентів Університет Менеджменту створив всі умови – величезні території для занять: сучасні аудиторії, модернова бібліотека, спорткомплекс, концертний зал, критий басейн, гуртожитки, підземний паркінг Для тих, хто полюбляє заняття спортом, справжній шок – бадмінтон, фут зал, спортивна аеробіка, футбол, волейбол, теніс та багато ін.

З приводу навчання у Польщі зверніться до нас за контактами у розділі «Освіта у Польщі»

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19