Робота в Італії

Робота в Італії

Робота в Італії

У цій країні до наших співвітчизників ставляться досить добре . Напевно , тому багато українських гастарбайтерів воліють працювати в Італії, незважаючи на ненайвищу зарплату , ніж в інших державах Європи.

 

Які професії є самими затребуваними в Італії ?
На жаль , працювати в Італії можуть в основному жінки , оскільки вакансій для чоловіків тут практично немає. Для чоловіка -будівельника переважніша будь-яка інше європейська держава , особливо Португалія , де ведеться інтенсивне будівництво. Якщо чоловіка потроює сезонна робота , то він може відправитися до Італії на початку весни і до осені на збір врожаю. Хоча на діяльності подібного роду вам навряд чи вдасться заробити хороші гроші.

Що стосується жінок , то їх праця затребувана в Італії протягом усього року. Найбільше потрібно працівниць у сфері обслуговування , тобто покоївок , посудомийок , офіціанток і т.д. Крім того жінка може влаштуватися помічницею по господарству , доглядальницею , нянею або доглядати за престарілою людиною. Бажаючі трудитися на підприємствах і фабриках можуть їхати на північ Італії.

До речі , робота в північній і південній частині Італії істотно відрізняється не тільки характером , але й оплатою. Наприклад , догляд за хворою людиною на півночі коштує приблизно на 100 євро більше , ніж на півдні країни. Зате південні роботодавці менш вимогливі до іноземних найманих працівників . Наприклад , якщо ви знайшли роботу по догляду за престарілою людиною на півдні Італії , але не знаєте італійської, то роботодавець може або відправити вас за свій рахунок на мовні курси , або чекати , поки ви самі навчитеся в процесі роботи. А ось на півночі Італії щоб найнятися доглядальницею , потрібно впевнено володіти італійською мовою . Тому жінкам , які не володіють італійським краще починати трудову діяльність на півдні Італії. І ще один нюанс: на півночі Італії більш затребуваними є молоді здобувачки , ніж у віці .

В основному жінки , які вирушають на роботу до Італії , займаються прибиранням будинку , доглядом за старими або хворими людьми , наглядом за дітьми , тобто роботою вдома . Крім зарплати така працівниця перебуває на повному пансіоні.

В Італії дуже багато ресторанів, кафе, барів, сімейних пансіонів, невеликих готелів і т.д., які перебувають у приватній власності і потребують робітників. Якщо ви хочете працювати в сфері обслуговування на півдні Італії , то повинні володіти розмовною англійською мовою. На півночі Італії від покоївки або офіціантки потрібне знання не тільки італійської , а й англійської або німецької мови. Але , по-перше , така працівниця проживає в готелі на повному пансіоні , а по-друге , крім зарплати отримує хороші чайові. Дані вакансії надаються жінкам 25-35 років , а жінки старше можуть працювати посудомийками.

 

Також слід зазначити якщо Ви вперше їдете на заробітки в Італію і не володієте ні італійською, ні англійською не варто засмучуватись – сміливо спілкуйтесь російською мовою, і де б Ви не знаходились – у великому мегаполісі чи затишному селі Вас завжди зрозуміють.

 

Якщо Ви вирішили поїхати до Італії на роботу, відпочинок, або у власних справах – ми Вам з радістю допоможемо та відкриємо Шенген візу до Італії.

 

27 комментариев to “Робота в Італії”

 1. Я хочу поїхати і працювати я стараний працівнив!

 2. Руслан:

  а роботу ви не надаєти?

 3. Елена:

  Добрый день, хочу поработать в Италии, желательно и для мужа найти работу,могу работать поваром, домработницей, сиделкой, может в супермаркете уборщицей,муж=слесарь-инструментальщик(может хозяйственник в семью)

 4. Андрій:

  ДУЖЕ бажаю робити та жити в італії це розумна країна !!! ВИне надаяте такого шансу.

 5. Андрій:

  польша теж не делека!)

 6. коля:

  шукаю роботу в італії! зварщик . ремонт квартир.всі роботи що стосуються євро роботи!

 7. коля:

  роблю всі види євро ремонту,зварочні роботи та інші!

 8. Олег:

  Шукаю роботу повар, кондитер, сушист!

 9. Ігор:

  Шукаю роботу в Римі! Знаю англійську! 21 рік! Можу працювати в готелях, кафе, на пляжі, сфера послуг..!!

 10. Елена:

  Добрий день! шукаю роботу в Італії!

  • Олександра:

   Добрий день Елена,у вас є віза?чи ви вже у Італії ?мені потрібна жінка на роботу по догляду за людьми похилого віку

  • Наталя:

   Доброго дня,потрібна робота до обіду,Неаполь.Тел:3661549072

 11. Ігор:

  Доброго дня!
  Мені 25 років. Шукаю будь-яку роботу в Наполі, розгляну всі пропозиції.
  Дякую!

 12. Магдалена:

  Допоможіть знайти роботу на літо.

 13. Сергій:

  Шукаю роботу перегляну усі варіанти. Працьовитий, не соромлюсь чорнової роботи

 14. Оксана:

  чи можна в Італію з робочою польською візою?

 15. Nataliia:

  Добрий день! Шукаю роботу в Неаполі.

 16. Ірина:

  Добрий день .Шукаю роботу в Італії

 17. Тетяна:

  Добрий день.Шукаю роботу на півдні Італіі. Мову не знаю але є бажання вчити.

 18. Вікторія:

  Добрий день я з подружкою в Неаполі потрібна робота, мова італійська не важно. Але є знання англійської, польської. Дякуємо.

 19. Валентина:

  Доброго дня. Шукаю роботу в Італії. Мову не знаю але є бажання вчити. От і лось би на років 2.

 20. Валентина:

  Доброго дня. Шукаю роботу в Італії. Мову не знаю але є бажання вчити. Хотілось би на років 2.

 21. Зоряна:

  Доброго дня! Шукаю будь-яку роботу в Наполі, розгляну всі пропозиції.
  Дякую

 22. ALEX:

  Продам роботу в РиміФісса,догляд ща дідом,зарплата не велика але і робота не пильна,дід ходячий,бажано щоб був хлопець або чоловік,пишіть

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19