Вступити до польського вузу

Польща є рівноправним членом Європейського союзу, тому на території цієї країни діють встановлені правила, єдині для усіх європейських держав. Навчання в Польщі відповідає європейським стандартам, а диплом визнається в усіх країнах Євросоюзу, чим українські виші похизуватися точно не можуть.

Вступити до польського вузу

Вступити до польського вузу

Болонська система навчання, що діє в польських вузах, має серйозні вимоги щодо рівня навчання і кваліфікації викладачів та багатьох інших факторів якісної освіти. Саме тому отримання вищої освіти у Польщі стає все більш популярним серед іноземних студентів, в тому числі і українців.

Звичайно, у багатьох виникає питання – а що ж необхідно, щоб стати студентом польського вишу? По-перше, потрібно обрати декілька варіантів вузів, які підходять Вам по ціні та обраній спеціальності.

По-друге, з´ясувати умови вступу (адже у Польщі більше 400 вишів, у кожному з них свої умови щодо правил прийому документів та наявності (відсутності) екзаменів. Не забудьте уточнити, чи пропонує вищий учбовий заклад гуртожиток чи варіанти квартир – це теж важливо.

Обов´язково при подачі документів необхідний атестат про отримання середньої освіти, або диплом бакалавра при вступі на магістратуру; медична довідка, стандартна форма 086; фото (кількість встановлює вуз).

Не всі польські учбові заклади вимагають сертифікат підтвердження знання польської мови (англійської – при виборі англомовної програми навчання), але мову потрібно вивчати. До великої радості українських абітурієнтів, ЗНО не враховується.

Звичайно, є й інші вимоги щодо документів, але все залежить від умов обраного вузу. У більшості приватних польських вишів екзаменів немає, в основному є конкурс атестатів, також перевіряють наявність мовних сертифікатів.

При вступі на деякі факультети, наприклад, мистецтва, фізичної підготовки, архітектури, проводять додаткові тести відповідних здібностей. Правильно обрана спеціальність та достойний вуз є складовою частиною отримання гарної роботи в майбутньому, тож обирайте та роздумуйте довго, знаходьте порадників з досвідом та не відкладайте на завтра те, що можна зробити сьогодні!

Якщо Ви на нашому сайті – це означає, що вже шукаєте гарну освіту собі або дітям, телефонуйте представникам польської освітньої компанії, вказаним у закладці «Освіта в Польщі» — з легкістю Вам допоможемо стати студентом польського вузу!

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19