Що українські туристи знають про Польщу

Що українські туристи знають про Польщу

Що українські туристи знають про Польщу

Популярність Польщі серед українських туристів зростає з кожним роком. Натовпи з’їжджаються влітку на Балтійське море , а взимку в Закопане.

З чим же пов’язане збільшення популярності серед польських туристів?

Зростання популярності виходить з формування іміджу Польщі. Ефективно працює так зване « сарафанне радіо » , коли люди діляться своїми враженнями від поїздок. Позитивна думка — це реклама , і одна з причин , по якій Польща стає все затребувана . Однією з ознак цієї популярності є той факт , що багато мульти-операторів Польщі стали включати країну в свої пропозиції разом з іншими європейськими країнами, яких раніше не було.

Чи можна взагалі назвати Польщу популярним місцем для відпочинку громадян України?

Туристична пропозиція для українців дуже обширна , Польща в даному випадку не є лідером. Але проте дуже цікава для туристів України , оскільки має власні переваги . Це дуже гостинна країна , в якій туристи почувають себе комфортно. Якщо турист приїхав до Польщі один раз, з упевненістю можна сказати , що повернеться туди і в другій і в третій раз. Наступним позитивним моментом є відсутність мовного бар’єру. Взагалі ставлення до українських туристів є позитивним. Крім того , Польща є легкодоступною під поглядом транспорту. До будь-якої іншої країни ЄС не можна доїхати так швидко: декілька годин у поїзді — і ви у Варшаві. Ну і є можливість вибору між літаком і поїздом .

Які місця в Польщі є найпопулярнішими ?
Туристи вибирають різноманітні туристичні програми, наприклад, стійкий попит на відвідування курортів, влітку популярні поїздки на берег Балтійського моря. Якщо мова йде про курорти на березі Балтійського моря, то в першу чергу перше місце займає Сопот. Місто відоме як літня столиця Польщі , і з точки зору транспорту є найприйнятнішим . Що стосується зими , то на першому місці Закопане. Це не тільки лижний курорт , але також місце відпочинку для всієї родини , багато українців святкує там Різдво Христове. Серед екскурсій по історичних містах на першому місці стоїть Краків. Саме зараз, коли рейси спрямовані на Київ. Досить часто відвідують Варшаву. Під поглядом бізнес поїздок столиця Польщі є безперечним лідером. З інших міст інтересом користується Гданськ , особливо влітку: відвідування визначних пам’яток і відпочинок біля моря. Останнім часом набирає популярність Вроцлав — найкрасивіші замки в його околицях. Поступово відкриваються різні регіони Польщі. Туристи відчувають, що Польща є універсальною.

Важко сказати , хто найчастіше відвідує країну. Їдять як сім’ї з дітьми на екскурсії , так і молодь, літні люди. Українці приїжджають також до Польщі і у власних справах , поєднують з відпочинком і відвідуванням визначних пам’яток .

В очах туристів Польща — дуже гостинна країна , з різноманітною кухнею і хорошим співвідношенням цін до якості . Мають просто позитивну думку .

Чи мають туристи з України власні забобони , пов’язані з Польщею ?

Така тенденція сама по собі не існує. Пропозиції для туристів з України дуже різноманітні. Маючи певний бюджет , можна вибрати серед безлічі різних країн. Польща не зовсім розташована на початку списку. Але не можна тут нічого сказати про негативну думку та забобони. Раніше можна було зустріти думку , що в Польщі немає на що подивитися , поїздки туди здійснюються виключно в торгових цілях. Такі погляди були пов’язані в основному з нестачею інформації. Тепер цей бар’єр подолано, і ви ніде не почуєте подібної думки . Польща для туриста є привабливою європейською країною з багатою історією і красивою архітектурою .

Якими способами Польща рекламується на туристичному ринку України?

У регіонах активно діє Туристична польська організація , поширюючи брошури та листівки. Разом з появою інформації потік туристів помітно збільшився. Це найбільш ефективний вид реклами. Звичайно, було б добре, якби телебачення показувало більше програм про Польщу. Такі фірми існують , однак якби їх було більше, відповідно збільшився б інтерес до країни .

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19