Туристична віза в Словаччину

Туристична віза в СловаччинуСловаччина — країна, яка стала повністю самостійною зовсім недавно, в 1993 році. До цього часу вона входила до складу Чехословаччини. Незалежність свою Словаччина отримала в результаті знаменитого оксамитового розлучення.
Сьогодні незалежна Словаччина один з найвідоміших в Центральній Європі регіонів оздоровчого та зимового туризму. Татри, Дунай, середньовічна архітектура, печери та цілющі джерела — найпопулярніші словацькі пам’ятки.
Словаччина прагне не відставати від своїх більш іменитих сусідів Польщі та Чехії. Відсутність в туристичній обоймі таких забійних зарядів як Краків, Варшава, Прага чи Карлові Вари Словаччина компенсує будівництвом сучасних розважальних центрів, відкриттям нових туристичних маршрутів, готелів і кемпінгів.
У Словаччині попитом користуються сімейний відпочинок, оздоровчий або спа відпочинок, різні види активного відпочинку (рафтинг, параглайдинг). Головні міста країни столиця Братислава, Кошице, Жиліна, Попрад — пропонують гостям Словаччини відмінні можливості для пізнавального туризму.
Сімейний відпочинок у Словаччині був і залишається пріоритетним напрямком у в’їзному туризмі. Літні та зимові дитячі табори в Татрах і інших районах країни щорічно приймають десятки тисяч дітей та їхніх батьків зі всієї Європи. Також надзвичайно популярний в Словаччині молодіжний туризм, про що говорить регулярне проведення в країні універсіад та молодіжних фестивалів.
Словаччина намагається привабити туриста затишком. Це відчувається у всьому: від невеликих поїздів на два-три вагони, що курсують між крихітними гірськими селищами, до старовинних будиночків в шахтарському селищі Воколінец і тихих куточків середньовічного містечка Бардейові.

«Домашня» — мабуть, цей епітет підходить Словаччині найбільше.

Якщо Ви плануєте відкрити туристичну візу в Словаччину на 2 або на 5 років ми з радістю допоможемо

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19