Карта Поляка: Запис на співбесіду до консула

Запис на співбесіду до консула

Запис на співбесіду до консула

У телефонній бесіді з консулом потрібно розмовляти тільки польською мовою. Уважно прислухайтеся, що у вас запитують. Запитання всі прості, але, тим не менш, якщо у вас слабкий польський, радимо підготуватися навіть до телефонної розмови.
Черга на співбесіду на даний момент кілька місяців. Ви можете спробувати швидко підготуватися до телефонного дзвінка для запису на співбесіду, а в проміжок часу до бесіди вчити польську. Таким чином, ви заощадите свій час та швидше отримаєте Карту поляка.

Для запису на співбесіду можете самі зателефонувати у відповідне Консульство.Як правило, в консульстві телефон буває часто зайнятий, не впадайте у відчай, через 15 хвилин спробу можете повторити.

Намагайтеся вибрати вільний від роботи день, щоб ви могли відволіктися на телефонну розмову та при необхідності скористатися шпаргалкою. Якщо у вас слабкий польський, зробіть шпаргалку своєї відповіді, а так само ознайомтеся з тим як вимовляються польські цифри та місяці. Представник Консульства повинен повідомити Вам дату зустрічі, і Ви повинні зрозуміти, коли вам потрібно прийти.

ПРИКЛАД ТЕЛЕФОННОЇ СПІВБЕСІДИ:

Консул: — Dzień dobry! (Пан (Пані) з вами привітається)
Ви: — Dzień dobry, Pan (Pani)! [Дзень добри, Пан (Пані)!] (Привітайтеся зустрічно, краще всього використовувати фразу «Дзень доби!», В незалежності від часу доби. Можете додати в кінці Пан або Пані).
Консул: — Napisałeś e-mail do zapisu w konsulacie po Karte Polaka? (Запитає писали ви їм на електронну пошту, і чи бажаєте записатися на карту поляка)
Ви: — Tak, pisałem! [Так, пісауем!] (Ствердно відповідаємо «Так!» На всі питання, з якими згодні, в даному випадку ми згодні, що писали на e-mail).
Консул: — Jakie dokumenty ma Pan (Pani), potwierdzające polskie pochodzenie Pana (Pani)? (Які документи має Пан (Пані), які підтверджують ваше польське походження, ваші польське коріння).
Ви: — Metryka dziadka, jest napisane, że był Polakiem [Метрика дзядка, є напісаньє, же биу Полак’ем] (Свідоцтво народження дідуся, де написано, що він був Поляком.)
Консул: — Gdzie Pan (Pani) mieszka (Де ви живете)
Ви: — Mieszkam w Khmelnickom na ulicy Esenina pięćdziesiąt siedem. [Мешкам в Хмельніцком на уліці Єсеніна пеньдзесонт седен] (Живу в місті Хмельницькому на вулиці Єсеніна в будинку 57)
Консул: — Czy Pan (Pani) jest zameldowany w Khmelnickom? (Прописані ви в Хмельницькому)
Ви: — Jestem zameldowany w Khmelnickom [Єстем замельдовани в Хмельніцком] (Я прописаний (а) в Хмельницькому).
Консул: — Ile Pan (Pani) ma lat? (Скільки років?)
Ви: — Mam dwadzieścia sześć lat [Мам двадзеща шешч лат] (Мені двадцять шість років)
Консул: — Nagrać na 10 listopada? (Чи можна вас записати на 10-е листопада).
Ви:-Tak! Dziękuję bardzo! [Так! Дзенькує бардзо!] (Так! Велике спасибі!)
Консул: — Znajdujemy się na Kozickego, 51 w Winnici . (Нагадає адресу консульства)
Ви:-Tak! (Погоджуємося з усіма)
Консул:-Do vidzenia! (Давай, до побачення! )
Ви: — Do vidzenia! [До відзеніа!] (Прощаємося — до побачення!)

Якщо щось не почули, або не зрозуміли що від вас хочуть. Не бійтеся перепитати, але питати треба на польському. Як правило консул може трохи повільніше поставити запитання, або запитати по-простому іншими словами.

Nie zrozumiałem [Не зрозумелем] — Не зрозумів
Nie ie usłyszałem [Не услихалем] — недочув

Przepraszam, nie usłyszałem — пшепрашам не услихалам (вибачте, не почув (а))

177 комментариев to “Карта Поляка: Запис на співбесіду до консула”

 1. Валерій:

  Неможливо записатися на Карту Поляка у Вінниці. Допоможіть чи порадьте як можна дозвонитися. Дякую

  • ivan:

   Доброго дня,прочитав ваш коментар,в мене така ситуація в мене вже була співбесіда з консулом якщо ви вже отримали карту поляка чи не скажити ви яким способом дізнатися чи вже готова карта?Дякую

 2. Любомир:

  Реєстрація на співбесіду до консула м.Львів

 3. Сергій:

  Як зареєструватися в Києві на співбесіду до консула Польщі для отримання Карти Поляка?
  Допоможіть чи порадьте як можна додзвонитися. Дякую.

 4. Петро:

  Реєстрація на співбесіду до консула м.Львів

 5. Юра:

  Хотів записатися в чергу на карту поляка у Вінниці пропердолився цільй рік, шукав фірми які цим займаються і все глухо порадьте вихід з ситуації

 6. Юра:

  Хотів записатися в чергу на карту поляка у Вінниці пропіердолився цільй рік, шукав фірми які цим займаються і все глухо порадьте вихід з ситуації

 7. Юра:

  Хотів записатися в чергу на карту поляка у Вінниці промахався цільй рік, шукав фірми які цим займаються і все глухо порадьте вихід з ситуації

 8. Ірина:

  Доброго Дня!
  Я сьогодні 4.03.2019року записалась до консуля на співбесіду у Вінниці на 13.03.2019року з 253 разу.

  Може ще хтось записався дайте відповідь.Підемо разом на здачу. Дякую

 9. Лілія:

  Доброго дня! Допоможіть записатися до консула в Вінниці.

 10. Ірина:

  Доброго Дня!
  4 березня 2019 року з 253 разу дозвонилась в консульство у ВІнниці в 9.55 і записали мене на 13 березня 2019 року на 13.50. Вчора 13.03.19 пішла здавати.Черга запізнювалась на 1 годину. Приймала з ранку одна панні.В кінці вийшов пан і почав зазивати до себе в кабінет . Я попала до нього. ВІн не дав мені ні представитись не подививсь в жодний документ.Спитав звідки я .Я сказала що з Калинівки. І він захотів щоб я йому на польській мові докладно розповіла про взриви на складах, які відбулися 26.09.17 року. Я сказала тільки дату.І то що в мене Є родина в Польщі і поляками були батьки ,діди, прадіди нічого не значить. Він хоче тільки польську мову.

 11. Віктор:

  Добрий день, мені потрібна допомога в отриманні карти поляка

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19