В Європу через Польщу: особливості отримання візи

В Європу через Польщу

В Європу через Польщу

Для жителів України одним з найпростіших способів потрапити до Європи є отримання візи в Польщу. Шенгенська віза дозволяє відвідати відразу декілька країн, помилуватися їх пам’ятками. Серед особливостей цієї візи – відсутність необхідності особистої подачі документів. Інші вимоги цілком звичні — бронь квитків, страховка, фінансова спроможність, термін дії закордонного паспорта не менше трьох місяців після поїздки. Ви можете отримати  як візу на 10, 14, 21 день так і піврічну і навіть річну візу.

Якщо ви збираєтеся відвідати декілька країн, таких як Італія, Польща, Іспанія, Швеція та ін. – ми підскажемо яку візу найкраще відкрити. Також можете уточнити потрібний обсяг документів, особливо тих, які видаються на дітей, та особливості подачі документів в конкретне консульство. Так, жителі України зобов’язані особисто з’являтися для подачі документів на візу, якщо оформляють виїзд самостійно, а не через турфірму.
Якщо ви отримали польську візу, але в’їжджаєте до Європи через іншу країну, наприклад , Австрію ( прилітаєте на літаку), ви повинні будете довести прикордонникам, що у вас були особливі обставини, які впливали на вибір маршрут . Так, якщо у вас є дешевий квиток на літак зі стикуванням в Австрії, це може бути зараховано, але важливо мати квиток на руках. А якщо ви вирішили спочатку відвідати термальні курорти Австрії, а потім їхати до Польщі, прикордонники можуть бути наполегливі в своїх розпитах . Врахуйте, що в цьому випадку ви повинні пробути в Польщі більше, ніж в інших країнах.

Майте на увазі, що ставитися до шенгенської візі потрібно з усією повагою , щоб у вас не виникло проблем з виїздом за кордон у майбутньому. Печатки інших країн завжди вітаються посольством, і якщо в перший раз ви будете вести себе коректно і не порушите правил, з подальшим отриманням віз буде набагато простіше, і ви зможете в’їжджати через ті країни, через які захочете. Розраховуйте поїздку так, щоб віза була дійсна в той момент, коли ви перетинаєте кордон. Наприклад, на поїзді ви завжди їдете через Польщу, і в момент проходження контролю (а не на наступний день) віза повинна бути дійсною.

 Гарного Вам відпочинку!

 

One Response to “В Європу через Польщу: особливості отримання візи”

  1. Алла:

    добрий день підкажіть будь-ласка я б хотіла зробити короткострокову шенген візу до польщі на себе і 2-х діток неповнолітніх я зараз у декретній відпусці а чоловік офіційно працює в польщі.мені у банку накарточку нараховують тільки дитячу одноразову допомогу більше зберігання в банку я немаю.Перетнути кордон я хотіла з своїми знайомими.А житло чоловік у польщі знімає квартиру чи потрібно мені резервувати номер в готелю так як він мені непотрібен підскажіть будь-ласка які документи мені потрібнів моїй ситуації дякую.

Залиште коментар

return_links(); ?>
3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19