Анулювання візи

Анулювання візи

Анулювання візи

У випадку, якщо у туриста вже є діюча шенгенська мультивіза однієї країни (наприклад,Голандська), а туристу необхідно поїхати в іншу країну Шенгена (наприклад, Польщу) на тривалий термін, який, ймовірно, перекриє кількість днів перебування у Голандії по голандській візі, то необхідно анулювати Голандську візу та отримати  польську. Це робиться для того, щоб дотримати правило, яке вимагає, щоб віза була видана країною основного перебування.

Процедура анулювання проста, займає небагато часу та не завадить надалі звернутися за отриманням голандської візи. Для того, щоб анулювати візу, необхідно звернутися в консульський відділ із заявою. У консульському відділі на анулювання візи документи подаються позачергово.

30 комментариев to “Анулювання візи”

 1. марина:

  доброго дня. допоможіть будь ласка. в мене польський мульти шенген з 05-12-2013 до 05-12-2014 на 90 днів, я добуваю ці 90 днів і хочу відкрити датську гостьову, що робити з цією польською??? тому що одразу хочу їхати назад і чекати в україні закінчення терміну польської не маю можливості, її можливо якимось чином анулювати?? як це зробити? дякую.

 2. Олег:

  ..доброго дня :) така справа як і в пані Марини..але додам..анулювати потрібно тільки в Польських посольства?і яким чином)..будь ласка надайте інформацію) дякую))

 3. окасана:

  скажіть будь ласка в мене зараз відкрита шенген бізнес дійсна до 14.09.15 з січня маю ще використати 20днів.чи можна її анулювати, і відкрити робочу на рік?дякую

 4. сергій:

  доброго дня ! якщо я зараз маю польську візу на закупи до 15 квітня, чи можу я її анулювати і відкрити таку саму річну на закупи . Хочу зробити так , бо треба мені бути в польщі саме в ті дні коли віза закінчиться , а нову відкрити не встигну ..?

 5. Юлія:

  Скажіть будь-ласка, чи можу я відкрити студентську візу до Польщі, якщо ще не закінчилась робоча віза? І чи робиться це позачергово?

 6. Валентина:

  Доброго дня. Тут така справа,маю польку категорію D,залишився коридор на три місяці,як мені анулювати її і що потрібно робити для цього???? Дякую!!!

 7. Олена:

  Доброго дня.у мене перед тим було гостьове запршення річне але відкрили лише на 120 днів протягом року.я виіздила іх і зробила робоче просте запрошення .подала документи і дістала відмову.написала також на відмову щоб закрили ту візу але чомусь не закрили.поясніть чому..і ще хочу подавати апеляцію чому не відкрили ,тільки чекаю підтвердження з теі фірми що потребують мене.які шанси з таким документом повторного відкриття.дякую.

 8. Володимир:

  Чи може поляк по запрошенню якого я виготовив робочу візу анулювати її

 9. Юля:

  Доброго дня я хочу відкрити Американську туристичну візи але маю ще дійсну на рік Польську шенгенську. Чи потрібно анульовувати Польську щоб відкрити американську? Дякую за відповідь.

 10. Христина:

  Доброго дня, анулювали Польську шопінг візу в Німеччині з безглуздих причин ( шорти з дирками а значить це робочий одяг) , що робити? як відкрити іншу візу?

 11. Марта:

  Добрий день, маю візу чеську робочу , С 01, (3.03-28.05) ( перед тим мала таку саму 90/180) зараз хлопець робить запрошення в чехію, чи можу я поїхати відразу до нього, чи мушу чекати 90 днів?

 12. михайло:

  доброго дня. допоможіть будь ласка. в мене польський мульти шенген .а мені потрібно робочу шенген. що робити?

 13. Инна:

  Подскажите пожалуйста ставится ли какая то отметка в паспорте про ануляцию визы?

 14. Вася:

  Допоможіть будььаска умене чеська робоча віза на 3 місяця і мене уволили з роботи я можу находитись на території чехії до кінця строку візи заранеє дякую

 15. Ірина:

  Доброго дня,будь- ласка підкажіть як бути. Маю відкриту національну робочу Польську візу із 01.03.16-28.02.17р. на 180 днів. По візі використано 177 днів. Зараз треба відкрити гостьову національну візу із 20.01.17р. чи це можливо? Як анулюється попередня віза- попередньо і тоді можна ставати на чергу чи вдень подачі документів на отримання візи?

 16. Віталій:

  Доброго дня. Хочу отримати інформацію щодо по візі. В закордоному паспорті мав польську робочу візу D05. Віза відкрита була 16.03.16 по 14.02.17 на 180 днів. Вїзд на територію Польщі був 28.04.16 і виїзд був 23.10.16. Виходить 179 днів. Чи можу я відкрити знову робочу візу з 16.03.17? Якщо ні, то як можна зробити це скоріше?

 17. Аня:

  Добрий день. Скажіть будь-ласка якщо я маю гостьову польську візу.чи можу я відкрити ще одну робочу.

 18. Наталія:

  Добрий день.Мене депортували в Польщі на 6місяців, і я заплатила штраф 100зл.(причина не правильно порахувала коридор, але і на польському кордоні також мене пропустили в країну коли в мене залишилось перебуття 3 год. Тобто я використала 90 днів…лишилось 3 год.і вони мене пропустили)- хочу дізнатись , чи мої дані є в системі sis.Дякую.

 19. Ілля:

  Доброго дня. Я маю польську візу категорії D,залишився коридор на три місяці,як мені анулювати її і зробити іншу по іншому запрошенню, що потрібно робити для цього????

 20. Надія:

  Доброго дня,чи потрібно анулювати польську національну візу щоб відкрити шенг візу в фінляндію?

 21. Ірина:

  Доброго дня!Скажіть будь-ласка,в мене була 1 проста робоча віза на пів року,до нового року ,по закінченню мав бути коридор,але я тій роботі,що я працювала мені видали боєвудське запрошення і воно перекрило коридор,я по цій візі пропрацювала 4 місяці..але робота невлаштовує,а переробляти на іншу плацю важко..скажіть будь-ласка чи можу я анулювати воєвудську візу?
  І одразу відкрити просту роботу?
  І чи знову появиться коридор?
  анулювання негативно непозначиться?

 22. Юлія:

  Доброго дня!Скажіть будь-ласка була в мене одна робоча віза на півроку я відбула всі дні.Але закінчення візи стоїть до 18.12.17 це пів року чекати щоб зноову відкрити візу.Чи можна анулювати візу щоб не чекати пів року і по новому запрошенню знову відкрити візу.

 23. Олександр:

  Доброго вечора. В мене таке питання: Я маю воєвудську візу на рік чи можу я її анулювати і зробити звичайну робочу візу?

 24. Христина:

  Доброго вечора , таке питання до вас , маю запрошення від воєводи і віза в мене ще дійсна до 7 вересня 2018 , вчора подала документи на нову , сказали що нова буде дійсна з8 вересня , але можу виїхати до Польщі 4 вересня , це дійсно так можна , і чи ніяких проблем не буде ?

 25. Алла:

  Добрий день.Я можу відкрити візу від воєводи якщо до березня дійсна піврічна робоча віза?

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19