Способи зниження вартості дзвінків в Польщі

Телефонні будки в Польщі

Телефонні будки в Польщі

В епоху мобільних телефонів люди відвідують Польщу часто користуються ними для зв’язку зі своїм домом. Це дуже зручно, але частіше за все не вигідно, особливо при тарифікації вхідних дзвінків з-за кордону. Звичайно, багато хто використовує для зв’язку інтернет-телефонію (наприклад, Skype, Tlenofon та інші), але не в будь-якій місцевості є високошвидкісний доступ до інтернету. У таких випадках для зниження вартості дзвінків можна скористатися картами при-пейд (наприклад, Telegrosik або Telerabat), які продають у традиційних для звичайних телефонних карт місцях. Ціна одного мегабайта в таких пакетах цілком доступна — 0.3 польських злотих (PLN).

Дзвінки ж з телефонів в готелі також є досить дорогими. Однак при бажанні заощадити, можна дзвонити і зі звичайних телефонних будок, які до цих пір можна легко знайти по всій Польщі. Вони в основному належать державній компанії «Польські Телекомунікації» і для того, щоб ними скористатися, необхідно придбати телефонну картку, яку без проблем можна купити, наприклад, в кіосках, автозаправних станціях або касових лотках в магазинах.

Перебуваючи в Польщі, слід пам’ятати, що залежно від того, дзвоніть ви зі стаціонарного чи мобільного телефону по-іншому виглядає і спосіб набору номера, тому що, здійснюючи місцевий або міжміський дзвінок, завжди необхідно набирати код населеного пункту. Нижче представлена таблиця, яка ілюструє принцип виклику.
Тип підключення               Спосіб здійснення дзвінка                 Приклад
Зі стаціонарного телефону на мобільний 0 — номер абонента 0 — 123 456 789
Зі стаціонарного на стаціонарний телефон 0 — код міста — номер абонента 0 — 58 — 123 45 67
З мобільного на мобільний телефон Номер абонента 123 456 789
З мобільного телефону на стаціонарний Код — номер абонента 58 — 123 45 67

Деякі спеціальні номери, на які потрібно звернути увагу:

— 0 — 800 — 123 456 — дзвінки зі стаціонарних телефонів та таксофонів з безкоштовні, з мобільного — оплачуються;

— 0 — 70 x — 123456 — позначають преміум-тарифи, вартість яких може бути дуже високою, будьте уважніше.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19