Ягелонський університет у Кракові

Ягелонський університет

Ягелонський університет

Ягелонський університет у Кракові є найдавнішим вищим навчальним закладом у Польщі та одним з найстаріших у Європі.
Університет має дуже багату та насичену подіями історію. Вуз був заснований в 1364 році та є невід’ємною частиною життя Кракова протягом уже майже 650 років. Як і в 15-му сторіччі, коли приблизно 44% усього студентського населення приїжджали з-за кордону, сьогодні університет залучає велику кількість іноземних студентів завдяки різноманітним навчальним напрямками та курсам, а також поєднання давніх навчальних залів та сучасному університетському містечку.

Ягелонський університет

Ягелонський університет

Ягеллонський університет у Польщі має унікальну структуру. Серед 15 департаментів свого складу, є три, складові:

Медичний коледж: медицини з відділом стоматології, фармацевтичний та охорони здоров’я. Вони, від’єднані за радянської влади 1 січня 1950 року, повернулися до складу навчального закладу в 1993 році. До недавнього часу це був єдиний польський університет з медичними факультетами, але в даний час їх мають також Університет Миколи Коперника в Торуні. Також, в 1999 р. був відкритий Науково-дослідний центр наук про життя, а в 2002 р. — Інститут Молекулярної біології та біотехнології та Інститут Захисту навколишнього середовища з самої сучасної наукової та технологічної інфраструктурою в Польщі.

Ягелонський університет

Ягелонський університет

Ягеллонський університет навчає на кожному з трьох рівнів освіти (бакалаврських, магістерських і докторському) відповідно до принципів Болонського процесу. Навчатися можна на 111 напрямках та спеціальностях на польській, а також кількох напрямках англійською мовою. На всіх наданих напрямках та спеціальностях впроваджена європейська система залікових одиниць, що дозволяє створювати безперебійну систему навчання в університеті з навчанням в інших європейських країнах.

Вуз налічує майже 46 000 студентів, 3657 академічних викладачів та близько 500 професорів і протягом декількох останніх років займає провідні позиції в різних рейтингах найкращих університетів в Польщі. Ступені та дипломи отримані випускниками визнані у всьому світі.

Університет має в складі сучасний університетське містечко з протяжністю 4 кілометри, який розташований в самому центрі Кракова. Для студентів створені численні спортивні секції: футболу, волейболу, тенісу, спортивної аеробіки, плавання та багато інших.

І ще. Ягеллонський університет відрізняється ще й тим, що має свій виноградник! Він розташований близько Бохні і в даний час займає площу близько 4 гектарів. Продукція,  вина (біле та червоне) будуть незабаром доступні на ринку. Один з їхніх видів отримав бронзову медаль на конкурсі вина «Винофорум Тренчин 2009». У свою чергу, на конкурсі університетських вин в Маріборі в 2010 році, де брало участь 19 вищих навчальних закладів зі всієї Європи, «Хібернал» 2008 року виявився кращим вином в категорії білих сухих вин і отримав титул чемпіона в своєму класі.

Контактні дані:

Uniwersytet Jagielloński
Адреса: ul. Gołębia 24,
31-007 Kraków, Poland
Телефон: +48 12 663 63 77
Факс: +48 12 422 63 06
e-mail: admissions@adm.uj.edu.pl

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19