Найвідоміші замки Польщі

Замок Ланцют

Замок Ланцют

У Польщі є п’ять замків, які користуються основною увагою іноземних туристів.

Замок Ланцют являє собою середньовічну фортецю, яка деякий час була палацовою резиденцією. До XVII століття Ланцют став одним з найшикарніших замків Європи, адже інтер’єр замку відрізнявся небувалою розкішшю і смаком, завдяки роботі найвідоміших архітекторів і художників того часу. У замку розташовується музей карет, бричок і саней. З 1961 року в Ланцюте щорічно проходить травневий музичний фестиваль, на який з’їжджаються талановиті музиканти з усього світу.

 

Замок Нєдзіца

Замок Нєдзіца

Інший чудовий замок Польщі — невелика фортеця Нєдзіца. Він був зведений в XIV столітті, потім був переоформлений в стилі епохи відродження. Це найважливіший пам’ятник оборонного зодчества в Польщі.

Фортеця стоїть на скелі, що живиться темними водами Дунайця.

Знаменитий романтичний замок Курник, виконаний в стилі неоготики, реконструйований в XIX столітті.

Біля замку знаходиться один з найбільших і багатих дендраріїв Польщі. Перші рослини були висаджені тут на початку XIX століття, і тепер на території 30 гектарів ростуть тисячі екзотичних рослин з усіх континентів.

Фортеця Баранув-Сандомирський була резиденцією магнатів. Її проектував сам великий італійський архітектор Санті Гуччі, в стилі епохи Відродження. У замку існує традиція — кожен четвер в ньому проходить «Замкове застілля», на якому відвідувачі мають унікальну можливість скуштувати національні польські страви та послухати музику епохи Ренесанс.

Над річкою Сан, на Перемишльський узгір’ї, варто відвідати замок Красічин, зведений в кінці XVI — початку XVII століть. Довгий час він служив оборонною спорудою, незважаючи на те, що його вежі і стіни прикрашають чудові аттики. Замок відмінно вписується в природу цього мальовничого краю.

У Польщі безліч фортець, кожна з яких запропонує вам насолодитися її красою, прекрасним оздобленням і оцінити монументальність середньовічних будівель.

Залиште коментар

return_links(); ?>
3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19