Аптечка в дорогу

Аптечка в дорогу

Аптечка в дорогу

Заповнення аптечки перед поїздкою за кордон часто вимагає великих зусиль,навіть більше ніж отримання візи. Хочеться взяти побільше ліків, адже в іноземних аптеках звичні нам назви відшукати буває важко.

Плюс до всього, більшість ліків відпускають за рецептами. Вартість тих, що продаються без рецептів, набагато вище звичайного (наприклад за звичайну упаковку Панадола в Афінах вам доведеться віддати 12 євро). Тому без аптечки за кордоном, як і без візи, вам не обійтися (хоча візи потрібні не у всіх країнах, якщо ви їдете відпочивати на короткий проміжок часу). В аптечку можна покласти лейкопластир. Адже «наш» лейкопластир, на відміну від «імпортних», не відклеїться через хвилину. Йод та зеленку можна взяти у вигляді спеціальних олівців, які не розіб’ються в дорозі.

Поширена проблема, яка з’являється на курортах — це всілякі хвороби та розлади шлунку. Це пов’язано більшою мірою з тим, що люди вживають незнайому гостру їжу, та попросту переїдають за «шведським столом». Тому в аптечку варто покласти кілька таблеток но-шпи, фестала або мотілліума. Так само знадобляться активоване вугілля та кілька пакетиків «смекти». Якщо вас всерйоз мучить діарея, прийміть капсулу «іммодиуму». Але пам’ятайте, що ці ліки зневоднюють організм, тому не варто дивуватися сильній спразі. Ще один ворог — це сонце. Воно загрожує вам болями в голові. Від них вас врятують такі сильні болезаспокійливі, як баралгін або кетанол. Алергіки на курортах схильні до підвищеного ризику. Багато хто намагається врятуватися, взявши з собою супрастин. Однак, не варто забувати, що ліки викликає сонливість та несумісні з алкоголем. Лікарі рекомендують у таких випадках брати більш сучасні антиалергенні препарати (кларитин, зіртек, фексадін або телфаст). Якщо вас заколисує в дорозі, то вам просто необхідно взяти з собою упаковку «Боніна» (меклозин).

Необхідно взяти у дорожню аптечку аерозоль «Біопарокс» від різних проявів застуди, він дуже гарний тим, що знімає прояви нежитю, ангіни, болю в горлі та кашлю, та й, до речі, в упаковці є дві насадки, одна для зрошення пазух носа, а друга для горла. Не буде зайвим на всяк випадок покласти в аптечку в подорож кілька пакетиків будь-якого «антизастудного» розчинного порошку, наприклад такого як «фервекс». Щоб дати правильну оцінку своєму самопочуттю та точно знати перегрілися ви на сонці або дійсно захворіли, для цього необхідно буде взяти з собою сучасний електронний термометр, ртутний термометр краще залишити вдома, тому що з ним Вас в літак не пустять. Якщо Ви маєте якісь хронічні захворювання, то не варто забувати взяти необхідні ліки на той випадок, якщо відбудеться загострення, тому що, на жаль, при зміні клімату це дуже часте явище. І ще один не маловажний факт, потрібно щоб всі ліки, які Ви збираєтеся вивозити були в заводських упаковках, так як безліч пігулок і незрозумілих порошків може наштовхнути митників на непотрібні запитання.

Як правильно вибрати крем для та після загару?

Дуже важливе питання, це красивий та рівний курортний загар бронзового кольору без наслідків. Звичайно ж, необхідно буде поповнити свою аптечку захисним засобом для безпечної засмаги та заспокійливим кремом після засмаги. Обов’язково треба знати та пам’ятати, що кожен захисний крем має свій сонцезахисний фактор — SPF. Від величини сонцезахисного фактора, який може бути від 2 до 40 одиниць, залежить ступінь захищеності шкіри. Чим ваша шкіра блідіше, тим вище у обраного вами крем повинен бути рівень захисту та навпаки. Кращим варіантом буде, якщо ви виберите крем, який здійснює захист від UVA-променів, тому що саме вони викликають старіння шкіри та інші неприємні наслідки. І ще, особливу увагу слід звернути на позначки, що знаходяться на тюбику вибираного крему, вони можуть бути трьох видів «sand-resistant», «water-resistant» та «sweat-resistant», що позначають стійкість крему до впливу піску, води та поту.

І якщо, не дивлячись на всі дотримувані запобіжні заходи у вас вийшло «згоріти» на сонці, то в цьому випадку вам на допомогу прийде спрей «пантенол» або ідентичні йому крему від сонячних опіків продаються в аптеках. Якщо  немає можливості придбати крем від сонячних опіків, то можна скористатися перевіреними народними засобами такими, наприклад як сметана та кефір,  також підійдуть звичайні зволожуючі гелі та креми.

Хотілося б побажати всім гарного та яскравого відпочинку і щоб Вам не довелося скористатися вмістом аптечки. Приємного відпочинку!

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19