Як вивчити польську мову по Skype

Як вивчають польську мову по Skype

Як вивчають польську мову по Skype

Як проходять заняття в Skype? Це питання, мені ставлять досить часто, тому сьогодні я вирішив присвятити цьому окремий матеріал.
За великим рахунком, вивчення польської мови по Skype нічим не відрізняється від традиційних форм навчання в мовній школі. Хоча для мене вже Skype став традиційною формою вивчення та викладання мови, сьогодні я вже насилу розумію, як може бути інакше.

Голосовий зв’язок
Основний час на занятті ми з вами спілкуємося по голосового зв’язку, точно так, як і на «оффлайновому» уроці. Ця ж зв’язок допомагає нам і вправлятися в аудіюванні. Для цього вам знадобляться самі звичайні навушники з мікрофоном. Іноді можна обходитися і без них, але тоді є ризики, що буде погано чути або буде фонити. Найпростіші навушники з мікрофоном вам обійдуться до 5 $, зате їх вистачить на довгий час, та й у господарстві, як виявляється, теж можуть стати в нагоді.

Дошка-чат
В якості дошки ми з вами користуємося чатом в Skype. Це дуже зручно. Ви не витрачаєте оплачений час заняття на переписування з дошки. Вся переписка залишається в історії Skype, а значить, до неї можна повернутися в будь-який момент: відразу після заняття, через тиждень або через рік.
Чи обов’язкова камера для занять польською мовою?
Ні. Камера — аж ніяк, не обов’язкова. Якщо вам важливо бачити викладача, що називається мати візуальний контакт і швидкість вашого Інтернету дозволяє — немає проблем. Якщо ж у вас немає камери, то це не перешкода на вашому шляху вивчення польської, можна обійтися без неї, це не позначиться на якості занять. А, можливо, ви просто комфортніше себе почуваєте без камери. Тоді просто вимкніть відео зв’язок. Адже величезна перевага вивчення польської мови по Skype полягає в тому, що ви можете займатися в максимально зручних та комфортних для вас умовах: в улюбленому кріслі, улюбленій футболці та з улюбленою чашкою чаю.

Матеріали для занять
Всі необхідні матеріали ви отримуєте в електронному вигляді. Частково на початку курсу, частково до кожного уроку окремо. Ви можете ними користуватися в електронному вигляді, а можете роздрукувати, якщо вам так зручніше.

Домашні завдання
Все відбувається по-справжньому і без домашніх завдань нам з вами не обійтися. З часом ці завдання будуть також і письмовими. Як бути? Тут є два варіанти:
1) ви виконуєте завдання «від руки», потім фотографуєте або скануєте відповідні сторінки своєї зошити і висилаєте викладачеві на e-mail або безпосередньо в Skype.
2) ви виконуєте завдання в текстовому редакторі свого комп’ютера (наприклад, Microsoft Word) і висилаєте в Skype або на електронку. Такий варіант нітрохи не гірше, а може і краще першого, адже ми з вами все рідше користуємося кульковими ручками і все більше дружимо з клавіатурами.
Ось, мабуть, і все, залишається лише додати, що навіть самі «обережні» користувачі через зовсім не тривалий час вивчення польської мови по Skype по достоїнству зможуть оцінити всі переваги таких занять: ви не витрачаєте час на дорогу в мовну школу, займаєтеся в максимально комфортних для вас умовах, що дозволяє зосередитися на польській мові, а не «умовностях», при цьому абсолютно не втрачаєте в якості занять.
Ще одна важлива перевага. Якщо ваша робота або бізнес пов’язані з постійними переміщеннями по країні або планеті, то заняття по Skype — це те, що вам потрібно. У відрядженні ви можете не робити пауз у заняттях і продовжувати працювати на свій результат в заздалегідь узгодженому графіку. Робити це можна з вашого міста, Вінниці, Варшави чи Нью-Йорка. Головне, щоб був інтернет.
І все ж …
 
… Не дарма наш народ каже, що краще один раз спробувати, ніж дві сторінки читати або десять хвилин слухати. Тому перед початком повноцінного курсу у вас є можливість спробувати на собі, як це працює на безкоштовному пробному занятті тривалістю (30-40 хвилин).

 

Послуги викладача не надаємо. Стаття носить інформаційний характер

One Response to “Як вивчити польську мову по Skype”

  1. Анна:

    Добрий день. Я хотілаб навчитися говорити польською для проходження співбесіди на карту поляка. Отож хотіла б також спробувати пробний урок.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19