Шокуючі фото жертв авіакатастрофи під Смоленськом опубліковані на одному з російських сайтів

Авіакатастрофа під Смоленськом

Авіакатастрофа під Смоленськом

У Польщі розгорівся новий скандал через шокуючі фотографії жертв авіакатастрофи під Смоленськом, які нібито були зроблені на місці катастрофи, в морзі та біля трун. На них видно знівечені тіла. Деякі з них підписані — з описів видно, що на фотографіях серед інших знаходиться тіло президента Качинського — інформує Радіо ZET, яке і повідомило Міністерству закордонних справ Польщі та Генеральної прокуратури про шокуючі знімки в мережі.

Ці фотографії, опубліковані російським блогером в якості ілюстрації до статті, дуже різкі та зроблені з близької відстані. Людина, яка зробила їх, мала доступ до відповідних служб на місці катастрофи. Два зображення представляють президента Леха Качиньського в труні та на секційному столі. Фото ж розмістив блогер, який знаходиться в азіатській частині Росії. Його профіль зареєстрований на початку минулого року. Знімки, опубліковані ним майже місяць тому, нібито повинні були бути доказом того, що президентський літак розбився в результаті замаху.

Полковник Збігнєв Жепа, прес-секретар військової прокуратури повідомив в розмові з порталом дженнік pl, що фото просочилися не з польських матеріалів доказів у розслідуванні катастрофи.

Ярослав Говін, Міністр юстиції Польщі, відповідаючи на питання від TVN24 чи можуть бути знімки свідомим випадом Росії щодо Польщі, сказав, що «на даний момент немає підстав для цього, щоб припускати тут якийсь елемент гри».

У той же час він підкреслив, що необхідно відповісти на питання, які фото потрапили на російський портал та додав, що всі відповідні органи державної влади розбираються в ситуації.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19