Прикордонна служба. Straz Graniczna

Прикордонна служба. Straz Graniczna

Прикордонна служба. Straz Graniczna

Прикордонна служба (Straż Graniczna) — повністю професійна поліція. Була створена відповідно до Закону від 12 жовтня 1990, реорганізація почалася 16 травня 1991 року з розформуванням прикордонної охорони (WOP). Виконує завдання, пов’язані із захистом державного кордону та прикордонного контролю. Контроль за формуванням міністра внутрішніх справ. Головнокомандувач Прикордонної служби є центральним органом державного управління з охорони державного кордону.

Логотип прикордонної служби

Логотип прикордонної служби

Склад прикордонної служби:

Штаб-квартира Прикордонної служби:
Головнокомандувач Прикордонної служби: Dominik Tracz
Заступник начальника прикордонної служби: Marek Borkowski
Заступник начальника прикордонної служби: полковник Jacek Bajger
Заступник начальника прикордонної служби: полковник Andrzej Pilaszkiewicz

Команди 10 філій прикордонної служби (OSG)
Вармії і Мазур ОСГ (Кентшин) У MOSG командувач: полковник Jarosław Kowalkowski

OSG Підляський (Білосток) PoOSG командувач: полковник Leszek Czech
Карпатський ОСГ (Новий Сонч) KOSG Commander: полковник Janusz Cienciała
OSG Сілезії (тренери) СОСГ командувач: полковник Wojciech Skowronek
Sudecki ОСГ (Kłodzko) SOSG Commander: підполковник Waldemar Skarbek
OSG культурного району (Krosno Odrzańskie) NoOSG командувач: полковник С. Michał Kogut
OSG море (Гданськ), командувач MOSG кадмію. SG Piotr Stocki
Nadwiślański ОСГ (Варшава) NwOSG Commander: підполковник Mariusz Piętka SG
Навчальні центри:
Центр Прикордонної Навчання в Koszalin, COSSG командувач: полковник С. Przemysław Schielke
Прикордонна навчальний центр у Kętrzyn, CSSG командувач: полковник С. Andrzej Rytwiński

Спеціаліст навчального центру Прикордонної у Любані, OSSSG Commander: полковник Artur Wąsowski

Обладнання та інфраструктура:
Спостереження транспортних засобів для патрулювання території, виявлення та розпізнавання об’єктів, відео-запису на касету, результати спостережень і визначення координат точки
обладнання для рентгенівського огляду багажу
тип позашляховиків Land Rover Defender і Mercedes G
т LC KTM мотоциклів та чотирьох-т 4E TRX 300 FWX
Scandic снігоходи
морських суден SKS-40 проект — «Капер-1», «Корсар-2″
Г-н патрульних катери 90 — «SG-142», «SG-146»
Г-н Понтонні Човни SAR 1500 — «Guard 1», «Гвардія 2»
Г-н Griffon 2000TD на повітряній подушці — «SG-411», «SG-412»
Гібридні човни Baltick пан Паркер 900 Cabin — «SG-046», «SG-047»
вертольоти: PZL W-3 Sokol, PZL W-3 ранку Anaconda, PZL PZL Kania Мі-2
цифрові телефонні станції, радіо і радіо центрів

В областях, які не можуть бути досягнуті для автотранспортних засобів, Прикордонна охорона служить верхи на коні.

Морський департамент SG (MOSG) з 2005 року працює в автоматизованій системі радіолокаційного спостереження (ZSRN) польського морського району. Вона включає в себе східну частину ареалу морського кордону з Республікою Росії (Калінінград), інтегрується з існуючими радіолокаційних систем і систем автоматичної ідентифікації (AIS, SWIBŻ). Ця система дозволяє постійне висвітлення радіолокаційного спостереження на морі на східній ділянці кордону з Польщею і внутрішніх вод в Гданській та Віслінській затоках.

Озброєння:
Прикордонна служба має сучасну особистузброю, таку як пістолет Walther P99, USP, Glock 17, а також кулемет PM-98, або гладкоствольну рушницю Mossberg 500, SWD снайперські гвинтівки. Знятий з озброєння пістолетів P-83, P-64.

Управління безпекою дій прикордонних служб є їх інвентаризація BT MP5 автоматів і карабінів Colt Canada.

Регулювання прав:

Основною вимогою для членства в Європейському Союзі стало прийняття Польщі законодавством ЄС з Шенгенської угоди. Для того щоб виконати ці умови в прикордонній штаб-квартирі розроблена державна програма розвитку кордоні на 2003-2005 роки, відповідно до стратегії комплексного управління кордонами.

Ефект від настройки буде включати поправка до Закону про прикордонну охорону в 2001 році, збільшивши потужність і об’єм Strategią Zintegrowanego.

 

72 комментария to “Прикордонна служба. Straz Graniczna”

  1. Wasyl:

    Доброго Дня!Я б хотів заявити про використання візи не за призначенням,мені відомо,що громадянка України поїхала до країни Чехії,не по чеській візі.
    Даних паспорта закордонного немаю,лише українського та ідентифікаційного номера.

  2. оксана:

    скільки днів можна бути по карточці прикордоного руху

  3. Олег:

    Повернути Польські митники за тоноване скло ( хоча питання спірне, машину брали в салоні, вимагали документ, тільки який?) А дальше ще цікавіше. Ми попросили документ про заборону в’їзду в Польщу, а вони загнали нас на яму, документа ніякого нам не дали і в паспортах у нас відмітки про це, що ми були на територї Польщі відсутні, коли відкриваєш паспорт, то у нас жодної відмітки що ми спілкувалися з Польськими митниками

  4. Христина:

    Я приїхала до польщі в вересні на річній візі. Подала на карту побиту в кінці листопада по закінченю тримісячного терміну. Ще чекаю на документи. Поставила печатку щоб перетнути кордон України. Віза ще дійсна до серпня, чи можу я вернутись по цій візі що маю. Чи потрібно нову робити?

  5. Ігор:

    Доброго дня мене цікавить таке питання в мене є документ що я здав на карту побиту але немає штампу в паспорті чи буде проблемою перетнути кордон чи небуде департації

  6. Віталій:

    Допоможіть будь-ласка розібратися в ситуації. На початку 2017 року отримав польську шенген бізнес візу 90/360 (форма С04), по ній в’їхав до Польщі 23.02.2017р., а назад повернувся 23.04.2017р. В результаті, при перетині польського кордону з сторони Польщі, отримав депортацію і заборону на в’їзд протягом 1 року. Причиною послужили: відсутність польського запрошення, яке банально загубилося і перетин кордону на автобусі з чеськими номерами.
    На сьогоднішній день отримав запрошення на роботу в Польщі. Хотів запитати, чи можна оформляти робочу польську візу і чи не виникнуть запитання у польських прикордонників, зважаючи на відмітку про депортацію?

  7. Марія:

    Доброго дня! Мене цікавить таке питання, маю культурне запрошення, їду виступати в Польщу, шенгенську візу вже не відкриють бо в мене біометричний паспорт. Що саме потрібно щоб їхати по біометричному паспорті за кордон? І якщо в запрошені вказано, що надають жило на певний період перебування, потрібно бронювати місце в готелі всерівно?

  8. віталій:

    Доброго дня цікавити таке питання в мене є воєвудське запрошення по якому я зноходжуся в польщі і чекаю на карту побуту чи відкриють в україні візу по цьому запрошені? Дякую

  9. Вікторія:

    Доброго дня! Планую їхати зі Львова до Калінінграду через Польщу. Запрошення зроблено на звичайний закордонний паспорт. Чи достатнє при перетині кордону мати при собі два паспорти (біометричний та звичайний закордонний)чи потрібно переробляти запрошення на біометричний? Дякую

  10. Вася:

    Доброго дня. Я зараз перебуваю на роботі у Польші, і потрібно срочно додому їхати 12липня. Я підходив до начальника і він мені сказав, що тільки по закінченню обєкта або коли закінчиться трудовий договір. В іншому разі без грошей сказав що можу зостатись. Чи можу я розірвати трудовий договір і забрати ті гроші, що я заробив?

  11. Марія:

    Доброго дня.Маю питання з приводу перетину кордону народженої дочки.чи можливо поїхати в Україна по закорд.паспорті який отримали в Польші. назад повернутися до Польші по безвізовому режиму не маючи карти побиту на дитину.мама і тато з картою побиту

  12. Ольга:

    Доброго дня!маю таке термінове питання? В чоловіка післязавтра закінчується віза. Але йому поставили перездачу на код 95. Скажіть будь ласка,якщо він буде виїжджати на 2 чи 3 дні пізніше,що буде?Документ у нього буде щодо здачі.Дякую.

  13. Виталий:

    Добрый день.У меня такой вопрос,в прокуратуре у меня изъяли паспорт,так как заведена карна справа…дело будет длиться ещё около трёх недель, а виза заканчивается 5 сентября… как быть?подскажите как быть?и какие нужны будут документы?

  14. Вадим:

    Добрый день, где и как мне сделать справку о том что с меня сняли запрет на въезд на территорию Польши. Спасибо большое.

  15. Лариса:

    Я хотілаб заявити про використання візи не запризначенням, а саме Сніданко Тетяни.

  16. Лариса:

    Хочу видалити коментар

  17. Саша:

    Як дістати карту поляка

  18. Олег:

    Коли пускатимуть без черги на кордоні?

  19. Ольга:

    Доброго дня.Прошу,пiдкажiть,до кого я маю звернутися з данного питання.Перебувала в Украiнi з 06.06.17р.90днiв,на 91 день на кордонi дали лист з вiдмовою в*iзду на кордонi-:за останнi 180 днiв перебувала на територii ЕС протягом 90 днiв.В паспортi поля штампу пунктирною лiнiею перекреслили.

  20. Лілія:

    Добрий день. Звертаюсь до Вас з проханням у роз»ясненні такого питання. Мій чоловік перебуває у Польщі. Строк робочої візи стлив на початку серпня. За допомогою підприємства, на якому він працює подав документи на оформлення карти побиту. З ужонду праці прийшла позитивна відповідь, та зазначено, що в подальшому буде виготовлена карта побиту. Також йому видали довідку про можливість перебувати на території Польщі. Він має біометричний паспорт. Чи зможе він перетнути кордон, як Польський так і Український покищо без самої карти побиту з вищевказаною довідкою та повернутися до Польщі по безвізовому режиму. Щиро дякую за відповідь.

  21. Ірина:

    Доброго вечора, прошу допомоги: донька 7 років перебуває у Польщі (вчиться і 3 роки працювала по карті тимчасового перебування (на основі умови про працю)) до травня місяця, далі подала на продов
    ження дозволу, отримала печатку у паспорт- дозвіл легального перебування у країні доки її справа на розгляді, але змушена була виїхати на Україну. Назад у Польщу заїхала 10.08.по біометричному паспорту, 10.11.минає 90 днів перебування, дозволу поки що немає, 25-30.10.ще й захист магістерської. Як їй поступати, щоб не порушити режим перетину і перебування? Буду вдячна за відповідь.

  22. Інна:

    Доброго дня.
    Підкажіть, будь ласка, я хочу поїхати в Польщу на роботу в готелі на зимовий період з 19.12.2017-15.03.2018р. по безвізовій програмі для українців. Потім, влітку, я хочу поїхати на роботу до Німеччини по програмі для студентів (ZAV). Дайте, будь ласка, відповідь, чи можу я працювати в Польщі по безвізу (по запрошенню) щоб моє перебування в Польщі не перетиналось з візовим коридором для літньої роботи в Німеччині. Остання віза в Німеччині 14.06.17-01.09.17 180 днів.
    Дякую

  23. Ирина:

    Доброго дня .Скажіть будь-ласка.У мого знакомого така сітуація,він працював 9 місяців на роботі і подався на карту побита,печатка стоіть в паспорті, але там не віплачували гроші і він не дождавші катру побита покинув цю працю, але документи на працю мае до січня 2018 р. але в строки він не виіхав додому. буде йому депортація.????

  24. олена:

    Добрый день.Как узнать что меня удалили с системы сис. Нахожусь в Украине и планирую выехать в Польшу в гости с ребенком, боюсь что могут завернуть обратно. Знаю что уже анулирован запрет вьезда в Польшу,но в системе сис я не знаю числюсь или нет.Прошу помочь в этом вопросе.

  25. Юрий:

    Доброго дня!Я працював у м. Забже в Польщі на будівництві у фірмі ЕLUX Еlzbiеtа Gеtkowska, але мені і ще багатьом працівникам не заплатили зарплату за жовтень і листопад 2017 року, на дзвінки не відповідають. Що робити?

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19