Що таке візова історія?

Що таке візова історія?

Що таке візова історія?

Найчастіше у вдалому результаті оформлення в ту чи іншу країну, а особливо в США, Канаду, Великобританію і дуже популярних на сьогоднішній день тривалих віз з мульти- в’їздом до країн Шенгенської угоди дуже вагомим фактором є наявність візової історії. Візова історія — це не тільки список ваших поїздок або факт відвідування, це показник дотримання встановлених правил використання самої візи і крім того ваша характеристика для консульського відділу. Що ж таке «хороша візова історія» — давайте розбиратися.

Отже , візову історію формує не тільки кількість отриманих віз , її формують ще й такі факти :

Відкрита віза має бути від’їждженою. Якщо поїздка, по якійсь причині не відбулася — візу бажано анулювати.(не стосується шенген віз)
Віза повинна бути правильно від’їждженою. Це означає що, отримавши візу на 21 день до Литви, в’їхати потрібно саме в Литву, і з 21 дня хоча б 60 % кількості днів перебування провести саме в Литві. Це правило формує хорошу візову історію саме для подальшого отримання мультивізи. Ось приклад грубого порушення: отримавши візу на 90 днів перебування, країну, яка  видала візу турист відвідав два рази, а країну по сусідству з цієї ж візою 5-6. Надалі, при зверненні в консульство, яке видало туристу попередню візу, турист може отримати візу з небажаним терміном (менше ніж запрошував).

Правильна послідовність в отриманні віз. Це означає, що є правила видачі, які повинні бути відображені в паспорті, а саме, спочатку наприклад , видається віза на 30 днів, потім на 3 місяці, після на півроку, рік, а далі на розсуд консула може бути відкрита віза на 2, 3, 5 років. Ми говоримо про візу в одну країну, і про візу, яка оформляється на загальних підставах. Так як пред’явивши паспорт в посольство Німеччини з Грецькою візою 90/ 45 отримати піврічну візу шансів мало.

Відсутність негативних даних про заявника в інформаційній базі даних SIS ( інформаційна база даних SchengenInformationSystem ) — інформаційна система, куди при порушенні візового режиму або вчиненні правопорушень на території країн Шенгенської угоди вносяться дані про порушника. Внесення цих даних дає право кожній із країн — учасниць не допускати заявника на територію своєї країни, так само заборонити транзитний проїзд. Заміна паспорта не змінює ситуацію.
Для консульства такої країни як США показовим є наявність правильно використаних віз до країн Шенгенської угоди, Великобританії, Канади, Австралії. Візи популярних туристичних напрямків ( Єгипет , Туреччина , ОАЕ , Таїланд ) в облік не беруться, це пояснюється доступністю поїздок і легкістю оформлення дозволу на в’їзд. З міркувань візового офіцера, заявник, який не був ні в одній з найближчих Європейських країн, бажає полетіти в США з метою туризму, автоматично потрапляє в зону ризику.
Заявник, що має хоча б дві візи більш ніж на 14 днів у країни Шенгенської угоди за 1-2 роки, має більше шансів. Він показав візовому офіцерові , що дійсно у відпустку їздив подорожувати і благополучно повернувся. Це ж стосується Канади і Британії.

Ось, мабуть , «скромний» список вимог , які можуть пред’являтися до Вашої візової історії. Якщо не все було зроблено правильно, не варто засмучуватися, тому як в облік беруться візи за останні 2-3 роки. Знаючи ці основні правила і надалі, не допускаючи помилок, ви станете власником хорошою візової історії.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19