Президент Броніслав Коморовський і прем’єр Дональд Туск привітали поляків з Великоднем

Президент Броніслав Коморовський і прем'єр Дональд Туск привітали поляків з Великоднем.У Польщі президентська пара і прем’єр-міністр через інтернет побажали полякам любові, надії, розуміння і прощення в зв’язку з наставшими Великодніми святами.
Глава польського уряду Дональд Туск звернув увагу на не зовсім звичний для Пасхи клімат в цьому році і додав, що свята дають нам віру в те, що погане коли-небудь піде, не залежно від морозу, економічної кризи або світових катаклізмів.

Президент Польщі Броніслав Коморовські разом з дружиною Ганною Коморовські також звернули увагу на не зовсім пасхальну погоду і додали: «це від нас залежить, скільки весни буде у нас в будинках, в наших серцях, скільки там буде радості та надії». Президентська пара також побажала полякам свят в дусі розуміння і прощення, а також сил, щоб побороти труднощі, спокою, здійснення бажань і оптимістичного погляду на світ.
Президент Броніслав Коморовський і прем'єр Дональд Туск привітали поляків з Великоднем.Для бажаючих відвідати в ці дні Польщу нагадаємо, що під час Великодніх свят (31 березня — 1 квітня) в країні буде обмежено торгівлю. Всі великі супермаркети та гіпермаркети будуть закриті, а працювати можуть лише маленькі магазини і тільки за умови, що продавцем є господар або штатний працівник. У той же час, заборона торгівлі не стосується автозаправних станцій, аптек, барів, ресторанів і готелів.

По материалам «Полрадіо»

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19