Вища освіта — один з найважливіших критеріїв при працевлаштуванні , після досвіду. Який вибрати ВНЗ : Ягеллонський , Варшавський , Познанський або Вроцлавський ? Набагато важливіше краще визначитися з факультетом і спеціальністю . Все залежить від вашого вибору.
Задайте собі питання: навіщо вам вища освіта? Диплом ? Знання? Перспектива ? Робота? Кар’єра ? Більшість українськомовних студентів у Польщі обирають факультети , після яких в принципі складно знайти роботу: економіка , туризм , міжнародні відносини , управління й схожі. Найскладніше з останнім. Кожен студент думає , що після такого факультету як управління , він легко знайде роботу . Закінчу універ, отримаю диплом , давайте — буду керувати , відразу візьмуть мене начальником. Не будемо видавати бажане за дійсне. Більшість керуючих « управляють » макаронами на полицях у магазинах .
Зате після будівництва , механіки , інформатики , архітектури , графіки і схожих технічних факультетів , проблем знайти роботу не повинно бути. При одній важливій умові , правда : якщо ви знаєте і розбираєтеся в своїй спеціальності.
Бажаєте провести легке приємне і безтурботне студентське життя і отримати європейський диплом , тоді вибирайте туризм , управління або українську філологію . З останнім факультетом « лафи » найбільше. Приїжджає українськомовний студент і вчиться на укрпаїнській філології . Навіщо ? Чого ви там навчитеся ? Українському ? П’ять років « рахувати пеньки » ? Кому що подобається.
Не дивно , що Wspólnota Polska не дає стипендій українськомовним студентам з польськими коренями , учнів української філології . Це єдиний факультет , на якому не можна отримати стипендію від Wspólnoty . Чи багато поляків виїжджають за кордон вчитися на полоністику , або німців на германістики в Англії?
Але , як воно кажуть, про смаки не сперечаються.
Запрошуємо абітурієнтів для навчання за напрямом підготовки 170103 «Управління інформаційною безпекою» у Вінницький національний технічний університет (ВНТУ).
Викладання і забезпечення навчального процесу здійснюється молодими співробітниками Центру інформаційних технологій і захисту інформації, які пройшли різного роду міжнародні сертифікації викладачів від компаній Microsoft та Cisco, а також атестацію по захисту інформації з отриманням відповідних сертифікатів державного зразка.
Студенти проводят лабораторні та практичні заняття, зокрема, в комп’ютерних класах IT Академії Microsoft і з використанням кластерних технологій, на сучасному мережевому обладнанні в комп’ютерних лабораторіях Мережевої Академії Cisco, а також в науково-дослідних лабораторіях технічного захисту інформації на сучасному вимірювальному та пошуковому обладнанні з використанням спеціалізованого програмного забезпечення.
Студентам, які навчаються за цим напрямом надаються сучасні знання та навички проектування і впровадження систем захисту інформації на підприємствах, установах і організаціях. При цьому поглиблено вивчається математичний, програмний, мережевий, технічний, а також правовий і організаційний захист інформації.