Як поповнити мобільний баланс в Польщі?

Поповнення мобільного в Польщі

Поповнення мобільного в Польщі

Не всі гості зі Східної Європи знають, що в Польщі послугами мобільних операторів скористатися простіше і, перш за все, дешевше, ніж перебувати на роумінгу. На сайті вже писали про те, що в Польщі, так само як і в Україні, отримати SIM- карту з номером набагато легше.

Не потрібен паспорт, як це потрібно в Росії чи Білорусі. Навіть не треба йти в салон мобільного зв’язку і заповнювати папірці. SIM- карту можна купити в будь-якому кіоску, магазині, торговому центрі, заплативши близько 5-10 злотих, які залишаються у вас на рахунку. Найголовніша умова: у телефоні повинен бути відсутній Sim -Lock, щоб можна було вставити будь-яку сімку звичайного мобільного оператора.

Щоб поповнити баланс необхідно: набрати на клавіатурі * xxx* код з 14 цифр # і натиснути на зелену кнопку вашого мобільного пристрою.

Orange * 125 * код з 14 цифр #
Play * 100 * код з 14 цифр # .
Plus * 123 * код з 14 цифр # .
Т- Mobile * 111 * код з 14 цифр # .
Heyah: * 109 * код з 14 цифр # .

14 -цифровий код ( kod doładowania, kod zasilania) як і SIM- карту можна купить в будь-якому кіоску чи продовольчому магазині. Яку краще вибрати мережу? Play вважається дешевою, а Т- Mobile є найякіснішою.

Навіщо підключати роумінг, коли можна за 5 злотих, без документів , в будь-якому кіоску Польщі купити SIM -карту з номером? Вільно дзвонити по Польщі і держави Євросоюзу. Дзвінки в країни Східної Європи коштують від 1 до 5 злотих, залежно від оператора.

Можна легко користуватися інтернетом в телефоні: точки доступу до безкоштовного Wi -Fi знаходяться в кожному торговому центрі, ресторані або готелі. Якщо ви бажаєте купити телефон в абонементі за 1 злотий, то іноземці можуть це зробити за однієї умови: у вас має бути в наявності Карта сталого побиту в Польщі.

2 комментария to “Як поповнити мобільний баланс в Польщі?”

  1. валентин:

    Я зараз на україні, скажіть як тут поповнити оператора плюс?
    Чи можна взагалі?

  2. Sergei:

    Як зателефонувати до оператора a2mobile в Польщі?

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19