Карта Поляка: практичні переваги. Частина I: Консульство та віза

Карта Поляка: практичні переваги

Карта Поляка: практичні переваги

Популярність Карти поляка росте рік від року. Це пов’язано не тільки або не стільки з тим, що поляки на Сході стали масово згадувати про свою історичну Батьківщину, скільки з тими реальними перевагами, які отримують володарі Карта поляка.
Особливий статус володаря заповітного документа відчувається не лише в Польщі, але ще до перетину її кордону. Вже в момент отримання польської візи ви зможете оцінити всі переваги своїх коренів, «підтверджених» консулом. Володарі карти поляка отримують багаторазову річну (але не шенгенську!) За спрощеною процедурою.

 

Що це означає?
По-перше, з Карткою на руках ви нічого не платите за оформлення візи.
По-друге, вам не потрібні ніякі додаткові документи для оформлення права в’їзду на територію Польщі. Ви — свій. З вас не вимагатимуть ні підтверджень фінансової спроможності для поїздки, ні страховок, ні довідок з ЖЕКу, поліції, суду, дитячого садка, поліклініки ….
Все, що вам потрібно зробити це:
1) заповнити візову анкету;
2) мати при собі ксерокопії та оригінали самої Карти поляка і вашого національного  та закордонного паспорта. І … як кажуть французи-voilà — вам пряма дорога в аеропорт, на вокзал, коротше кажучи в дорогу.
Чи потрібно говорити про те, що в Європі без кордонів, з відсутністю прикордонних застав і пунктів пропусків що національна, що шенгенська віза, за великим рахунком, — без різниці.
Найприємніше для поляків з Карткою в кишені полягає навіть не у спрощеній процедурі самої по собі, а в тому, що стоїть за нею. Адже видавши вам Карту поляка, Польща приймає вас як своїх. Звідси і пільги при отриманні візи. З Карткою поляка Польща і поляки довіряють вам більше, ніж чужим. Причому щасливі власники документа в один голос твердять, що це відчуття «свого» відчувається як з боку держорганів, з якими доводитися стикатися, так і з боку рядових «звичайних» поляків. Втім, причину цього ми вже з вами обговорювали. Але це тільки початок … далі приємні сюрпризи з Карткою поляка будуть тільки множитися.

7 комментариев to “Карта Поляка: практичні переваги. Частина I: Консульство та віза”

 1. vova:

  Добрий день
  Мене цікавлять наступні питання Маючи КП
  1 Чи потрібно реєструватися на сайті консульства для отримання візи
  2 Що потрібно вказувати в наступному пункті анкети :
  31, 32. Прізвище та ім’я особи чи осіб, яка(-і) запрошує (-ють) з Республіки Польща. І якщо це готель то чи потрібна бронь готелю.

  Дякую за відповідь і за ваш чудовий сайт.

 2. Ruslana:

  Dzień dobry. Mam karte Polaka i wizę, czu mogę odwiedzić matkę we Włoszech?

 3. Elena:

  підкажіть будь ласка, а якщо в мене родич, мій двоюрідний дятько має громадянство Польші, я можу скористатися таким родинним звя*яком для отримання карти поляка?

 4. Lana:

  Хочу вас поправити, по карті поляка ми отримуєм шенген візу на рік часу безкоштовно, я нею користуюсь ще з 2010-го року і подорожую по всіх краінах шенген зони без додаткових віз.

 5. ірина:

  доброго дня.я отримала карту поляка і отримала безкоштовно візу д.мій чоловік по моїй карті отримав візу д але річну на 200днів.мене цікавить чи може він легально працювати в польщі по цій візі?

 6. Віктор:

  Доброго дня, цікавить таке питання, чи можу я подати документи на карту поляка, маючи карту тимчасового побиту на підставіпраці?

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19