Запрошення від воєводи (zezwolenie)

Польське запрошення від фірми: — дає право і є вагомою підставою для отримання Вами польської робочої візи (ПРВ) на термін до 180-ти днів на рік. (360\180)

Запрошення від воєводи (zezwolenie): — дає право і є вагомою підставою для отримання Польської Робочої Візи (ПРВ) на термін до 360-ти днів на рік. (360\360)
А також підстава для Вас в майбутньому отримати карту тимчасового побуту 1-2 роки. (більш докладно читати розділ про карти побиту)

Запрошення для СПД: — дає право і вагомою підставою для отримання Шенгенської Бізнес Візи (ШБВ)(Службової візи, Мульти шенген) терміном 180/90 та 360\90 днів перебування.

38 комментариев to “Запрошення від воєводи (zezwolenie)”

 1. Ігор:

  Чи привязане запрошення до роботодавця,чи зможу я легально поміняти роботу?

  • Степан:

   Доброго дня! Якщо маю запрошення від фірми і мені тут не подобаєтьться ія хочу поміняти місце роботи фірма може анулювати мені візу?

 2. Наталья:

  Добрый вечер!у меня отказ в приглашении. Что делать в этом случаи? Агенство которое мне делает это приглашение рассказывает мне сказки, но они подали на апеляцию. Скажите кпковы шансы что приглашение таки будет? Нарушений с моей стороны небыло

  • Віка:

   Наталочка, такого бути не може, Вас грубо обманули)
   запрошення замовляэ фырма відмови бути не може, може бути відмова Візи, а от відмова від запрошення ні, я сама працюю в тій сфері тому можу сказати вам н 100%
   забирайте в них гроші і звертайтесь в інше агенство

   • Валентина:

    Что делать с такой ситуацией, когда фирма работодатель принес не весь пакет документов в ужонд, и его отправили «гулять», новая запись получится после окончания визы у человека. Какие есть варианты для подачи документов от работодателя на зазволение в кратчайшие сроки?

   • Марі:

    якщо не видають зезволеня фірмі на конкретну людину, то ужендвоєводський видає дицизію, в якій вказує причинувідмови у видачі дозволу на роботу. Це буде лист з мокрою печаткою уженда

 3. Добрий день,я б хотіла зробити візу від воєводи.Моя ситуація така:я зараз в Чехії.28 травня у мене закінчується 180 день з робочої візи,а коридор аж у кінці листопада разом з паспортом. Новий паспорт уже готовий,але мушу його вибрати особисто,тобто це можливо лише з 29 травня.Тому всі дані паспорта я не можу сказати раніше.
  1.Чи можу я зробити візу від воєводи?
  2.Коли буде віза готова?(бажано чим по швидше)
  3.Скільки то все буде коштувати?
  4.У випадку відмови ви повертаєте гроші?
  Дякую
  Вікторія

 4. Люда:

  Добрий день,я б хотіла зробити візу від воєводи.Скільки то все буде коштувати?

 5. игорь:

  Доброго дня. Я подав документи на візу з запрошенням від воєводи. Мені дади відмову, хочу подати на апеляцію, які в мене шанси отримати візу?

 6. Galina:

  Доброго дня! Хотіла б дізнатись ціну такого типу візи та інформацію про співпрацю

 7. Добрий день,в мене запрошення на два роки від Воєводи,чи можу я після цих двох років получити польське громадянство?дякую.

 8. Олександр:

  Вітаю. Польське воєводство відмовляє у запрошенні. Що робити?

 9. яна:

  доброго дня у мене запрошення вид воєводи магурського, и мени видмовили у визи яка може бути причина в цьому? чи можуть мени дати дозвил за другои спроби?

 10. Аліна:

  Добрий день!!!! Мене цікавить віза від воєводи…Ситуація така; чоловік перебуває в Польщі,віза в нього робоча,але вже закінчується.По закінченню хоче знову їхати,але сказали в посольстві,що не можна виїхати зразу…(тільки якщо має запрошення від воєводи).Я хочу дізнатись детальніше про запрошення—як оформити візу і ціна…

 11. Ольга:

  Доброго дня.Хотіла запитати Вас,якщо я маю запрошення від воєводи,мені можна їхати безпосередньо до консула,чи необхідно їхати у візовий центр і ставати у чергу.Я маю відкриту національну візу,але закінчилися дні перебування.І на протязі якого періоду мені дадуть дозвіл.

 12. Олена:

  Добрий день, підскажіть будь ласка, якщо моє імя знаходиться в списку осіб. перебування яких є небажаним на території республіки польщі. яка є ймовырність відмови в національній візі при поданн документів за воєводським хапрошенням?

 13. Олександр:

  Добрий день!
  Я маю робочу візу від воєводи на рік. Хочу змінити місце праці. Як мені зробити це легально? Візи залишилось ще 6 місяців. Дякую

 14. михайло:

  Добрий вечір! Працюю з запрошенням від воєводи на чорно. Що мене чекає на кордоні ? До дому іду через 5 днів. Що можна зробити і який вихід ? Чи обовязково ліквідували запрошення ?

 15. М:

  Добрий вечір ! Маю відкриту робочу річну візу від воєводи, але запрошення загублено. Мені потрібно виробляти нове запрошення від воєводи чи достатньо просте піврічне запрошення ? При зміні роботодавця потрібно нове запрошення від воєводи чи достатньо просте піврічне запрошення ? Дуже вам дякую !!!

 16. Лілія:

  Доброго дня ! Підкажіть будь ласка ,
  Я хочу виїхати до праці в Польщу на роботу з чоловіком і дитиною !
  Мене працедавець запрошуе і згідний що ми з дитиною !Але ми не знаємо які необхідні документи для отримання візи на дитину ???? Дякую !!!!

 17. Ольга:

  Добрий вечір! Маю запитання..я протягом 2,5 місяців чекаю воевудське. Фірма яка займається цим,каже що документ уже готовий,але його не можуть забрати в уженді. Ци є така ймовірність що його не видають?

 18. Оксана:

  Добрый день, у меня вопрос я жду на карту быта,дицизию еще не получила, хочу поменять работодателя,узнала что это можно сделать с помощью «Зазволения на працю» как можно это правильно сделать и где именно? Зарание спасибо.

 19. Марина:

  Добрий день,скажіть будь ласка як буде вірно переробити запрошення від іншого працевдавця,віза ще актуальна,а працю хочется змінити,і куди саме подаються документи(в Варшаві).Дякую

 20. Наталия:

  Мене цікавить коли я маю виїхати з Польщі по робочій візі 180/360 D05. Запрошення від роботодавця від 23.09.16 по 22.03.17 р. Дата видачі візи 29-09-16 на 168 днів. В’їзд по візі дозволено з 06.10.16 р. до 22.03.17 р. Перетнула кордон до Польщі 14.11.16 р. Коли я маю повертатися назад? Відраховквати 168 днів від дати в’їзду (14.11.16 р.) до Польщі (дата повернення 29-30.04.17 р.) чи до 22.03.17 р.?

 21. Олег:

  Доброго дня,маю воєводське запрошення на 3роки,візу відкрили на 360,чи зможу я повторно відкрити візу по цьому запрошенні? Дякую!

 22. Василь:

  Добрий вечір.В мене річна віза воєводська працював в одного господаря тепер працюю у іншого чи може бути скасована віза.

 23. Антон:

  Жду на воєводське запрошення уже полгода возможно ли такое ???

 24. Ілона:

  Коли мою запрошення від воєводи по одному місті праці а хочу перейти на інше. Це можливо?

 25. Лесик:

  Доброго дня.У мене піврічна робоча віза закінчилась на початку травня 2016 р.і мені на фірмі видали дозвіл на працю від воєводи з терміном дії до кінця 2017 року. Проте я не поїхав додому робити візу, а подав на карту побиту.Недочекавшись карти побуту в звязку з сімейним обставинами повернувся у квітні 2017р. Чи можу тепер я зробити візу по вищевказаному воєвудзькому запрошені, чи потрібно нове? Дякую.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19